Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Vlasto Čepo odhaluje nepříjemné problémy a vysvětluje, proč musel zrušit zápas

Vlasto Čepo odhaluje nepříjemné problémy a vysvětluje, proč musel zrušit zápas

Čepo

Už příští víkend nás čeká turnaj OKTAGON 59, skrze který se organizace vrací do Bratislavy. Tradičně se můžeme těšit na skvělou startovku, která však v poslední době doznala celé řady změn. Přišli jsme například o hlavní zápas Lima v s Magard, protože šampion zamířil do UFC, kde uspěl, a nyní přišla další a možná ještě horší špatná zpráva.


A máte to! Šampion Jon Jones dává za pravdu Jiřímu Procházkovi

„Vlasto Čepo v Bratislavě nenastoupí. Vlasto se v posledních týdnech přípravy potkal s problémy lokte a klíční kosti. Navzdory bolesti chtěl Vlasto zápasit, ale na doporučení lékařů a týmu nakonec musí zápas zrušit. Doufáme, že Vlasta uvidíme brzy na jednom z následujících turnajů,“ potvrdila bohužel organizace OKTAGON MMA, že Čepo na turnaji OKTAGON 59 nenastoupí, což je pro akci obrovská ztráta.

„Zdravím vás, přátelé, bohužel vám musím oznámit, že v Bratislavě nebudu. Dnes to musel zrušit tým, lékaři a v podstatě i já. Chtěl jsem za každou cenu bojovat, i když to někdy nejde. Mohli jste vidět, že poslední tři týdny trénuji pořád na pravé ruce s těmi návleky a podobnými kravinami, protože mám problém s ramenem a klíční kostí.
Nedokážu vám to odborně vysvětlit, ale je to tak zanícené, tak oteklé, že když udeřím, tak mi to vyřadí ruku, kterou pak nemůžu vůbec používat. Zkoušel jsem na to dělat všechno možné, chodil jsem na spreje, kortikoidy, rázové vlny, různé prášky nebo krémy proti otoku. Bohužel nic nepomáhá, jen naprostý klid.

Vím, že mnozí z vás se na to těšili a budou zklamaní, ale věřte mi, že zápasník bude vždycky nejvíc zklamaný. Dva nebo tři měsíce nemá život, trénuje dvakrát nebo třikrát denně, byl jsem v Thajsku trénovat a tak dále a všechno padlo.

Nemusím říkat, že to všechno stojí tak obrovské peníze. Nejvíc mě mrzí, že se tam nebudu moct představit, ale i tak to bude skvělý turnaj. Přijďte fandit a já doufám, že se dám co nejdříve dohromady a vynahradím si to na dalších turnajích. Uvidíme se v Bratislavě,“ vysvětlil Vlasto Čepo, proč nakonec v Bratislavě zápasit nebude.
Co nás čeká?

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Paradeiser vs Torres

Bogdanović vs Keita

Buchinger vs Rajewski

Szabová vs Álvarez

Kníže vs Úškrt

Wawrzyniak vs Michailidis

Roušal vs Novák

Magard vs Hill

Ďatelinka vs Raška

Smolková vs Dukić
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Poppeck vs Montagnac

Polívka vs Cordero

Nazhand vs Handanagić

Grabinski vs Bahník

Palokaj vs Ryšavý

Kirtzel vs Reso

Bartl vs Solaja

Hromek vs Al
21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs Palaiologos

Lengál vs Fry

Roušal vs ?

Stanovský vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?

29.12. – Praha – OKTAGON 65
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *