RedFace navzdory ostré kritice doslova obletělo svět! Nový Epic FC?
07/04/2024 10:15 Od WPOLD
Dosáhla bizarní organizace RedFace svého prozatímního vrcholu? MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
Kategorie
Organizace RedFace, o které se v poslední době hodně mluví hlavně v souvislosti s Bejrem a jeho výstřelky, měla včera na programu třetí turnaj, který měl být údajně vyprodaný, ale mnohé hlasy mluvily o tom, že hala se naplnění ani zdaleka neblížila. Což organizátorům nemusí úplně vadit, protože zaznamenali úplně jiný úspěch.
Freescoot vyfackoval Bejra, ale pak dostal KO. Pak přišla omluva. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
07.04.2024
Byť jde o bizár nejhlubšího zrna, tak je vidět, že i ten si v současné společnosti místo najde. A rozhodně to nemusí být "zábava" jen pro pár lidí. Organizace RedFace měla na programu třetí turnaj a s ním i svoje "znovuzrození", které se jí i díky novému spolumajiteli Aleši Bejrovi povedlo. Alespoň, co se týče dosahu na sociálních sítích.
Video, ve kterém se Droběnka "rozeběhne" proti své soupeřce Regině, která je o cca 215 kilogramů lehčí, skončí pádem na pletivo, má dnes na sociálních sítích opravdu velký zásah. Kromě tradičních MMA serverů a novinářů, sdílí toto video například velký americký web Barstool Sports se sídlem v New Yorku, který publikuje sportovní žurnalistiku a obsah související s popkulturou.
Je tak nasnadě otázka, jestli má i tento bizár své místo na scéně? Na zápasy "normálních influencerů" v organizaci Clash of the Stars si publikum zvyklo poměrně rychle a nyní organizace vyprodává velké haly, to se RedFace zatím nepodařilo, ale i zde to vypadá, že je to otázkou času, kdy se fanouškům začnou líbit souboje bezdomovců a dalších bizarních postaviček.
Nabízí se zde také přirovnání k ruské organizaci Epic FC, kterou na jejím startu odsuzovali i domácí Rusové, ale postupem času si dokázala vybudovat určitou fanouškovskou základnu. Ať se nám to líbí nebo ne, tak tyto organizace nějakým zvláštním způsobem přitahují pozornost. Ovšem je tu zásadní otázka, kde jsou nějaké hranice těchto zvláštních "soubojů"? Ve valné většině nás tyto galavečery mají hlavně pobavit, což zatím asi splňují. Otázkou tedy zůstává, co je pro vás pomyslnou hranicí bizáru?