Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Profackoval Bejra a pak dostal KO! Freescoot si sype popel na hlavu a omlouvá se

Profackoval Bejra a pak dostal KO! Freescoot si sype popel na hlavu a omlouvá se

Organizace RedFace, o které se v poslední době hodně mluví hlavně v souvislosti s Bejrem a jeho výstřelky, měla včera na programu třetí turnaj, který měl být údajně vyprodaný, ale mnohé hlasy mluvily o tom, že hala se naplnění ani zdaleka neblížila. Ti, kteří přišli, však měli šanci sledovat například souboj Memort vs Freescoot, kterému však předcházela výměna mezi druhým jmenovaným a Bejrem. Byť jsou oba hlavní tváře RedFace, tak se do sebe pustili a padlo i několik facek. V souboji se pak však Freescootovi tolik nedařilo.


Tadeáš Růžička míří do překvapivé organizace proti nečekanému soupeři

O hlavní zápase se pak postaral duel Memort vs Freescoot, ve kterém první jmenovaný jasně dokázal, že má velké pohybové nadání. Soupeři totiž nedal nejmenší šanci a nakonec jej tvrdě ukončil na zemi via TKO, načež se Freescoot omlouval organizaci i fanouškům, že se v poslední době choval hodně arogantně. Výprask pro něj evidentně byl tím správným probuzením. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)

„Je po zápase. Jak jste asi viděli, prohrál jsem. Chtěl bych si takhle vysypat popel na hlavu a omluvit se soupeři, organizaci i všem divákům, kteří přišli. Choval jsem se v poslední době opravdu arogantně. Nedával jsem tomu vůbec to, co jsem tomu měl dát. Podcenil jsem ho. Upřímně, měl jsem ten zápas úplně u prdele, což je neúcta vůči soupeři. Dobře mi tak, že to takhle skončilo… Tolik jsem tomu nevěnoval. Měl jsem zajebanou hlavu a choval jsem se jak piča. Za to se omlouvám,“ reagoval Freescoot na svém IG profilu.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)

 

   

RedFace má negativní vliv na OKTAGON a scénu?

„Lidi mají strašně malou rozlišovací schopnost a hned tě s tím strčí do jednoho pytle. Ty žiješ v nějaké bublině. To musíš vytáhnout hlavu z prdele v tomhle. Říkám to sám sobě i svým lidem, že žijeme v nějaké bublině, kde si myslíme, že je to přeci jasné. Proč dáváme na každý začátek přenosu pravidla MMA? Protože vždy se dívá někdo nový. Ty to už přitom znáš a už se ti to ani nechce číst. Vždy se dívá někdo nový a důležitý. 

Tohle video (jak Bejr fackuje novináře z iSport.cz) ukážeš nějakému důležitému člověku v Radegastu nebo Plzni nebo obecně pivovaru a on řekne, že bojové sporty nikdy,“ reagoval Novotný ve svém vysílání naštvaně.

  

„Já pak poslouchám lidi, kteří říkají, že ukazujeme násilí, a že děti se pak kvůli nám bijí na ulicích a zkouší to. Kvůli OKTAGONu se někdo bije na ulici? Určitě ne! Kvůli těmhle? Určitě jo, protože si to zkouší, protože si to přeci může zkusit každý. Však je to legrace dát někomu dělo. Jakou nastavuješ laťku? Nejde o to, že mně to ničí byznys a regulérní partnery a zcela oprávněně. Na to seru. Jde o to, jakou nastavuješ laťku.“

Hodně podobná, i když o roky napřed, je například situace v Polsku, kde je bizarních organizací celá řada. Neobjevují se však v nich jen pochybné existence, ale o známí profesionální bojovníci, což už začínáme vidět i u Clash, kde zápasili Brichta, Fajk, Růžička nebo naposledy Mikulášek, kterého v červnu čeká další zápas.