Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Organizace Clash of the Stars má nového nejlépe placeného zápasníka?

Organizace Clash of the Stars má nového nejlépe placeného zápasníka?

Clash of the Stars

Organizace Clash of the Stars výplaty samozřejmě veřejně nijak neprezentuje, ale i přesto se občas dozvíme, kolik kdo za zápas dostal. Částky začínají u desítek tisíc korun, ale může jít i o statisíce. Takový Soukup jistě musel dostat pořádný balík. Nyní však přichází nová posila, která prý hranici nejvyššího platu ještě posouvá.


VIDEO: Pláč a panický strach? Koluje další hodně bizarní video s gangsterem Veselým

Nejdražší zápasník v historii Clash of the Stars. Tříhodinové smlouvání, museli do mě hodit šest piv. Do přípravy dám absolutně všechno, neprohraji, chci být vítěz. Cítím, že je ve mě skrytý bojový duch. Jsem nejdražší kůň z dostihů na poli,“ prozradil streamer Opat, který byl hostem poslední akce, kde působil v hodně zvláštním stavu.

Opat je však obecně hodně kontroverzní osoba, která má za sebou hned několik skandálů a přešlapů. Zároveň však díky své otevřenosti jde o hodně oblíbenou osobnost, která nyní zamíří do klece. S kým se Opat utká? Prvoplánově by se nabízel souboj s bývalým kamarádem Novbym, se kterým se Opat rozhádal, ale uvidíme, s kým ho nakonec vedení napáruje. Jasné je, že k sobě Opat přitáhne hodně pozornosti, čehož využije i organizace, kterou tak bude sledovat celá jeho početná komunita.
Clash už brzy doručí další turnaj

„Clash of the Stars se vrací do Sportovní haly Fortuna v Praze – Holešovicích! Už 7. 9. 2024 se můžete těšit na pokračování té největší a nejdivočejší show v České republice!

Zatím jediným oficiálně oznámeným zápasem je první titulové bitva žen mezi hankou Gelnarovou a Angie Mangombe! Zápasovou kartu si budeme odtajňovat postupně, celou ji pak oznámíme na úvodní tiskové konferenci již brzy. Některé bojovníky, které na galavečeru CLASH 9 budete moci sledovat, byste jistě uhodli, zatím je však necháme pod pokličkou. Jedno Vám ale můžeme slíbit už teď – čeká nás opravdu SKANDÁL!

Kromě napínavých zápasů bude diváky v hale čekat světová produkce s vyšperkovanou světelnou a hudební show, kterou je CLASH proslulý. Atmosféru jako na našem galavečeru nezažiješ nikde jinde!

Těšíme se na Vás už 7. 9. 2024 v Praze ze sportovní hale Fortuna!“ láká organizace na serveru TicketPortal.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *