Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » VIDEO: Pláč a panický strach? Koluje další hodně bizarní video s gangsterem Veselým

VIDEO: Pláč a panický strach? Koluje další hodně bizarní video s gangsterem Veselým

Veselý

Součástí posledního turnaje organizace Clash of the Stars byla i odveta Veselý vs Fayne 2, která však skončila dříve, než měla možnost vůbec začít. Poté, co rozhodčí zápas zahájil, totiž Veselý odklepal, čímž duel během mžiku ukončil, což hodně naštvalo soupeře, ale i všechny fanoušky, kteří se na duel těšili. Veselý je zkrátka svéráz, což dokazuje i další hodně bizarní video, které koluje sociálními sítěmi.


Tajemství je pryč! Karlos Vémola odhalil, jakou roli teď bude mít v OKTAGONu

Už nedávno se objevilo video, na kterém je Veselý v hodně zvláštním stavu, což Tadeáš vysvětloval tím, že si dal léky na bolest, což například Filip Grznár, který se vyzná v lecčems, zpochybnil. Nyní se navíc objevilo i další video, na kterém Veselý dokonce pláče a má stavy panického strachu. Evidentně se jedná o starší video, protože se zdá, že je na něm i jeho nyní už bývalá přítelkyně, která se do něj po posledním „souboji“ ostře pustila a dokonce skončila v náručí rivala Růžičky.
Clash už brzy doručí další turnaj

„Clash of the Stars se vrací do Sportovní haly Fortuna v Praze – Holešovicích! Už 7. 9. 2024 se můžete těšit na pokračování té největší a nejdivočejší show v České republice!

Zatím jediným oficiálně oznámeným zápasem je první titulové bitva žen mezi hankou Gelnarovou a Angie Mangombe! Zápasovou kartu si budeme odtajňovat postupně, celou ji pak oznámíme na úvodní tiskové konferenci již brzy. Některé bojovníky, které na galavečeru CLASH 9 budete moci sledovat, byste jistě uhodli, zatím je však necháme pod pokličkou. Jedno Vám ale můžeme slíbit už teď – čeká nás opravdu SKANDÁL!

Kromě napínavých zápasů bude diváky v hale čekat světová produkce s vyšperkovanou světelnou a hudební show, kterou je CLASH proslulý. Atmosféru jako na našem galavečeru nezažiješ nikde jinde!

Těšíme se na Vás už 7. 9. 2024 v Praze ze sportovní hale Fortuna!“ láká organizace na serveru TicketPortal.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *