Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » OKTAGON 58: Vémola vs Végh 2 – Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON 58: Vémola vs Végh 2 – Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 58, kde v hlavním zápase uvidíme odvetu století mezí Karlosem Vémolou a Attilou Véghem. Na galavečeru se také představí David Kozma, Ion Surdu, Acoidan Duque, Miloš Petrášek nebo Marek Mazuch. Turnaj můžete sledovat od 18:00 zdarma na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 500 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

OKTAGON elita předpovídá, jak dopadne Odveta století Vémola vs Végh 2

Acoidan Duque vs Mochamed Machaev – Vítěz Duque 4,01

Zde půjdu proti většině a budu stát za svým tipem na celkového vítěze, kterým je španělský zápasník Acoidan Duque. Proč? Objektivních důvodů je hned několik a samozřejmě nechci podceňovat kvality Machaeva, který je na svůj mladý věk velmi zkušený. Ale myslím, že je zde několik faktorů, které budou hrát ve prospěch Španěla. Duque je známý hlavně svojí vytrvalostí, v čemž si s Machaevem mohou podat ruku. Pokud jde Duque po takedownu, tak ho většinou doručí. Silový wrestler, který navíc vlastní černý pás v BJJ a na svém kontě má z dvaceti vítězství hned jedenáct na submisi a trénuje po boku excelentního grapplera a zápasníka UFC Joela Alvareze.

Machaev je ztělesnění dravosti. Rakouský zápasník vyrůstal v těžkých podmínkách a je připraven něco dokázat. Jenže se obávám, že mu Duque nebude vyhovovat svým stylem. Navíc zde může být velký váhový rozdíl. Španěl v minulosti chodil hlavně welter a Machaev pérovou váhu. Oba bojovníci tedy vědí, kde jsou přednosti toho druhého a čeho se se musí vyvarovat. Pokud bych se měl ovšem k někomu přiklonit, tak je to právě Duque. Ten ukázal, že se umí prosadit i proti komplexním soupeřům. Kdo by nechtěl trochu riskovat, tak může zkusit sázku, že zápas skončí na body v kurzu 2,05.

Mateusz Legierski vs Akone Wanliss – Legierski zvítězí na body 5,18

Pokud Legierski zůstane s Wanlissem v postoji, tak se bojím, že dopadne jako Siraj, který se nebál jít do přestřelky, která ho stála místo v tomto projektu. Historicky první šampion lehké váhy organizace OKTAGON je velmi komplexní, a to bude rozhodovat. Tipuji, že Wanliss bude opět sázet na své dlouhé rozpětí a bude snažit držet souboj v postoji. Legierski sice svůj wrestling moc nevyužívá, ale když potřebuje, tak svého soupeře přišpendlí na zem.

Hlavní otázkou pro mě zůstává, jestli se Angličan dokáže tři kola efektivně bránit? Víme, že Wanliss trénuje se světovou elitou a jsem zvědav na jeho obranu proti takedownům. Wanlissovi slabiny jsme mohli vidět v duelu s Alfiem Davisem, ale od té doby ušel velký kus cesty a udělal progres. Pokud se chcete opět vyhnout tipům na vítěze, tak bych opět volil sázku, že souboj skončí na body v kurzu 2,75. V sázce je nyní hodně a tipuji, že zápasníci budou o něco opatrnější než v předchozím kole.  

TIPY OKTAGON:

Tipsport Gamechanger – Celkový vítěz:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *