Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Další dva důvody k oslavě: RFA vyhrálo těžký zápas a Brichta o titul

Další dva důvody k oslavě: RFA vyhrálo těžký zápas a Brichta o titul

RFA Brichta

Organizace Real Fight Arena 10. února oznámila, že její účet na YouTube s téměř 20 000 uživateli a mnoha videozáznamy zápasů byl napaden hackery. Organizace RFA k němu neměla celý půl rok přístup, ale nyní je vše jinak. V období, kdy si organizace dává delší letní přestávku, se jí podařilo problém intenzivněji řešit a konečně může slavit. A navíc Leo Brichta má potvrzený titulový zápas!


MMA legenda se po tvrdé prohře opřela do Jiřího Procházky! Co je prý filozofie šampionů?

Další dobré zprávy. Už je to nějaký čas, co byl oznámen titulový zápas o titul šampiona lehké váhy. V něm se představí současný držitel titulu Arbi Mezhidov, který v Praze nastoupí ke své premiérové obhajobě proti Leo Brichtovi. Turnaj s názvem RFA x IAF: Special Title Night 2 byl dnes uveden do prodeje, vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

Brichta se na domácí scénu vrací po delší pauze. Poslední zápasy absolvoval v polské KSW, kde jeho jízdu zastavil až  Valeriu Mircea, který ve fyzicky náročném souboji českého bojovníka ukončil ve 4. kole na submisi. Brichta však na další titulovou šanci nemusí čekat dlouho a tentokrát ji bude moci proměnit rovnou na domácí půdě v Praze. Pro Brichtu i Mezhidova nadále platí, že v RFA zatím nepotkali přemožitele. Brichta se podle pravidel MMA v RFA představil dvakrát, přičemž první zápas s Dadaevem vyhrál dominantním způsobem a souboj s Jacksonem Loureirem skončil jako No Contest.

Mezhidov při svém debutu na RFA 5 expresně ukončil v první půlminutě Brazilece Barreta. Už proti Horinkovi měl však na mále, ale dokázal navázat na předchozí zápas a získal titul RFA, ale k dominantnímu výkonu měl daleko. Na RFA 15 byl Martin Horinek velmi blízko k tomu, aby Mezhidovovi uštědřil první knockout v kariéře. V postoji byl celý zápas jednostrannou záležitostí, ale Mezhidovův záložní plán prostřednictvím takedownů a kontroly se nakonec ukázal jako účinná zbraň. Karty jsou před zápasem o titul jasně rozdány, ale rozhodne se až 21. září.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený I Am Fighter (@iaf_iamfighter)
2 komentáře na “Další dva důvody k oslavě: RFA vyhrálo těžký zápas a Brichta o titul”

  1. Pingback: Holloway není schopný zápasit? Topuria si prý vymýšlí! | MMA Shorties

  2. Pingback: Holloway není schopný zápasit? Topuria si prý vymýšlí! - Deník Pravda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *