Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Zachovejte paniku! Tohle jsou indicie, že je Conor McGregor bohužel ze hry

Zachovejte paniku! Tohle jsou indicie, že je Conor McGregor bohužel ze hry

Kdyby šlo vše podle plánu, tak jsme včera přímo v Dublinu dostali další velkou tiskovou konferenci, na které by měl Conor McGregor šanci přidat do své sbírky i další vystoupení. Bohužel na to však nedošlo. UFC totiž ráno hodně stručným a nejasným příspěvkem oznámilo, že se tisková konference odkládá na neurčito, což samozřejmě v komunitě vyvolalo spoustu otázek. Moc nepomohl ani sám Ir, který se sice k věci vyjádřil, ale moc specifický nebyl, což otevřelo prostor pro spekulace. Navíc se množí indicie, které jasně naznačují, že je problém a že jsme o epický návrat nejspíš přišli.


Nešťastný promotér Novotný poprvé obsáhle komentuje hořkou kauzu Peňáz vs Čepo

„Tisková konference k UFC 303 plánovaná na pondělí 3. června v irském Dublinu v 3Areně byla odložena až do odvolání. Všem fanouškům, kteří se plánovali zúčastnit, se upřímně omlouváme. Jakmile budeme mít další informace o novém datu a čase, neprodleně se o ně podělíme. – Děkujeme,“ informovalo totiž dnes ráno UFC.

K věci se nakonec vyjádřil i sám McGregor, i když jeho vzkaz vyvolal více otázek, než nabídl odpovědí, „Po dohodě s UFC byla dnešní tisková konference zrušena kvůli řadě překážek, které jsme nemohli ovlivnit. Omlouvám se svým irským fanouškům i fanouškům po celém světě za nepříjemnosti a vážím si veškerého vašeho nadšení a podpory. Nemohu se dočkat, až v oktagonu předvedu největší show všech dob.“
 

Bohužel se množí indicie o tom, že je Conor McGregor ze hry. Je to sice detail, ale UFC ze svého YouTube kanálu odstranilo Free zápasy, ve kterých figuroval právě Conor. UFC tímto způsobem, že zveřejní souboje, které do té doby nebyly volně k dispozici, promuje blížící se akce.

To však není všechno. Na stejném YouTube kanále například nenajdete ani poslední promo na turnaj UFC 303, které bylo umístěno jen na X, což je zvláštní, protože na každé číslované akci se zveřejní promo na další číslovaný turnaj, což se stalo, ale na YouTube se video nedostalo.

Navíc prý z platformy ESPN zmizely reklamy na turnaj UFC 303, což je další signál, že se něco děje a že to s turnajem a hlavně návratem McGregora nevypadá dobře.
  

Objevují se tedy spekulace, že bychom místo duelu McGregor vs Chandler mohli dostat souboj Holloway vs Chandler o BMF titul, což by byl skvělý souboj, ale jen marná náplast.

Zatím se samozřejmě jedná jen o spekulace, ale je evidentní, že se něco děje. Jen zatím přesně nevíme co, ale jistě to brzy zjistíme.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *