Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Za každým úspěšným mužem je silná žena? Vémola chválí Lelu

03/06/2025 14:17 Od Pavel Bartos
Za každým úspěšným mužem je silná žena? Vémola chválí Lelu

Kategorie

Karlos Vémola má před sebou poslední OKTAGON zápas, na který se samozřejmě pečlivě připravoval, což mu bralo hodně času, který by jinak věnoval rodině. Ta ho však v čele s Lelou podporuje, čehož si Terminátor evidentně hodně váží.

"Je to těžké, ale jsme šťastní, že se nám rodina rozrostla, protože mít děti, to je to nejvíc na světě. Snažím se Karlosovi dávat doma takové podmínky, aby se ho to moc nedotýkalo a mohl klidně spát a být odpočatý na náročné tréninky," rozpovídala se Lela pro CNN Prima NEWS. "Probudím se při každém mlasknutí malého. Spím s ním hned u hlavy, cítím, jak dýchá, a v tu chvíli jsem nejvíc klidná."

"To těžké období samozřejmě pořád máme. Mám velké štěstí, že mám Lelu. Za každým úspěšným mužem stojí silná žena. To, jak to dává, jak se o Arnolda stará, jak mi pomáhá, abych se mohl připravovat na zápas, to je hodně důležité, rozhodující. A o to větší motivace a chuť pro mě, vyhrát. Malej je bojovník, Lela mi pomáhá, jak může. Já je nesmím zklamat," kvituje Vémola. "To je obrovská zodpovědnost. Potřebuju zařídit happy end. A já ho zařídím."

Kdo vyhraje trilogii? (hlasování ukončeno)

Karlos Vémola 45,6 % Attila Végh 54,4 %

Celkem hlasovalo 10333 čtenářů

14.6. - Praha - OKTAGON 72

Vémola vs Végh 3 - o Infinity opasek

Muradov vs Kincl - o prozatímní opasek krále střední váhy

Lengál vs Buchinger

Veličković vs Paradeiser

Škvor vs Alsina

Cordero vs Hošek

Ryšavý vs Batfalský

Dalaslan vs Gumienna

Paulus vs Peape

Stanovský vs Solaja

Sledujte turnaje UFC, OKTAGON a KSW zdarma

Související články