Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » VIDEO: Vémolova ex Lulu nastupovala na Terminátora, ale pak klepala jak Mikulášek

VIDEO: Vémolova ex Lulu nastupovala na Terminátora, ale pak klepala jak Mikulášek
Včera se v Pardubicích konal čtvrtý turnaj organizace RedFace, kterému vévodil duel Kotlár vs Čert, který skončil velice rychle. Jinak tomu nebylo ani u dalšího souboje, který měl být původně jen plácanou přes zadek, ale nakonec se změnil na MMA zápas, který tak trochu připomínal památnou bitvu Vémola vs Mikulášek, se kterou měl relativně hodně společného.


VIDEO: Až se zatřásla zem! Marný tlouštík Diego Kotlár vyfasoval tvrdé KO

Do boje šla totiž Lulu, což je prý bývalá přítelkyně Karlose Vémoly, která si na tomto spojení v podstatě vybudovala „kariéru“, protože kromě obrovských umělých prsou vlastně nemá nic moc co jiného nabídnout. Právě Lulu spojení s Vémolou dotáhla tak k dokonalosti tím, že do souboje nastupovala na jeho známou znělku z filmu Terminátor. Na soupeřku však v prvním kole nevyzrála a naopak to byla ona, kdo velice rychle klepal nasazené škrcení, což lehce připomnělo zmíněný souboj Vémola vs Mikulášek, který také skončil velice rychle. Však se podívejte sami.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Pavel Bartoš | MMA Shorties™ (@mma_shorties)

 
  

Na turnaji pak došlo i na další bizarní souboje, jako byl zápas 1 vs 2 a nebo 2 vs 3. První klání skončilo jako remíza a druhé vítězstvím přesily, která se s tím nemazala. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)

Celým večerem pak provázel Aleš Bejr, který měl původně bojovat s Kajínkem s tím, že pak měl mít náhradního soupeře, ale nakonec do akce vůbec nešel. 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *