Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » VIDEO: Tohle bude pro BJP sakra výzva! Pereira se prohání sporťákem, ale ukazuje i ostrou formu

VIDEO: Tohle bude pro BJP sakra výzva! Pereira se prohání sporťákem, ale ukazuje i ostrou formu

BJP Pereira

Šampion polo-těžké váhy sice původně počítal s tím, že bude svůj titul znovu obhajovat až na turnaji UFC 305, který se koná v srpnu v Austrálii, ale nakonec ochotně kývl na náhradní souboj na turnaji UFC 303, kde ho znovu čeká Jiří Procházka. Hodně se spekuluje o tom, v jaké je Poatan po zranění formě, protože se nyní i hodně věnoval mediálním povinnostem, ale šampion jasně ukazuje, že stíhá vše a že je tradičně ve skvělé formě.


Veronika Zajícová znovu provokuje fanoušky v titěrných plavkách

Pereira je stále ještě v Austrálii, kde se věnoval mediálním povinnostem, ale také tréninku. Mohli jsme například vidět, jak trénoval s těžkou váhou Tuivasou, který je známý tím, že neuvěřitelně vydrží a k tomu dokáže ostře rozdat. Níže se můžete podívat, jak se Pereira prohání sporťákem, ale stejně tak tvrdě i tvrdě trénuje a pracuje na váze.

@home_of_fight 🇦🇺 😁Alex Pereira driving Mclaren in Australia while listening to Alex Volkanovski’s walkout song. Short notice ready 😎 #ufc303 #alexpereira #alexvolkanovski ♬ original sound – Home of Fight

@home_of_fight Chama is in good shape 🔥 #ufc303 #alexpereira ♬ original sound – Home of Fight
Alex Pereira je aktuálně dle Tipsportu favorit s kurzem 1,74 s tím, že měl nedávno 1,75. Vsazeno na něj zatím bylo 73 000 Kč. Na druhé straně je Jiří Procházka s aktuálním kurzem 2,00, který využívá celá řada fanoušků, kteří během pár dní vsadili přes půl milionu korun. Navíc je jasné, že částky budou následující dny ještě narůstat, takže se nakonec budeme bavit o milionech.

Vsadit si můžete ZDE.

Vrchol karty turnaje UFC 303 v poslední době doznal hned několika změn. Novým hlavním zápasem je titulová odveta Pereira vs Procházka 2 s tím, že o hlavní pře-zápas se postará skvělý souboj Ortega vs Lopes. Druhý jmenovaný vletěl do UFC jako uragán, tak uvidíme, jak si poradí se zkušeným matadorem. Trojici nových zápasů pak uzavírá duel Smith vs Ulberg, který také nezní vůbec špatně. Však se podívejte na trailer a jistě se skvěle naladíte. Už za necelé dva týdny!

Aktuálně není k dispozici žádná anketa
UFC 303: Startovka

Alex Pereira vs. Jiří Procházka
Brian Ortega vs Diego Lopes
Anthony Smith vs. Carlos Ulberg
Mayra Bueno Silva vs. Macy Chiasson
Joe Pyfer vs. Marc-André Barriault
Ian Machado Garry vs. Michael Page
Cub Swanson vs. Andre Fili
Charles Jourdain vs. Jean Silva
Payton Talbott vs. Yanis Ghemmouri
Michelle Waterson-Gomez vs. Gillian Robertson
Andrei Arlovski vs. Martin Buday
Rei Tsuruya vs. Carlos Hernandez
Ricky Simón vs. Vinicius Oliveira
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *