Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » VIDEO: Smutný, ale povedený edit! Pereira poslal Procházku do jiné dimenze

VIDEO: Smutný, ale povedený edit! Pereira poslal Procházku do jiné dimenze

Pereira Procházka

MMA souboje jsou samozřejmě ideální materiál pro všelijaké vtipné či vážné edity, kterých jsme v poslední době mohli vidět spoustu. Jedním z nejlepších tvůrců je pak Trilla VFX, který si vzal do parády ukončení souboje Pereira vs Procházka 2. Však se na to podívejte sami.


Tajemství je pryč! Karlos Vémola odhalil, jakou roli teď bude mít v OKTAGONu

Jiří bohužel na začátku druhého kola inkasoval kop na hlavu, který jej poslal k zemi, kde Pereira nabídl další dobíjení a byl konec. V editu však na dobíjení nedošlo a místo toho BJP po tvrdém kopu zamířil do jiné dimenze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @trillavfx
Jaké nyní přijdou změny?

„Trenéry určitě měnit nebudu, ale musíme si pár věcí jasně říct,“ potvrdil Procházka pro Sport.cz, že na BJP týmu se nic měnit nebude. Základní trio Procházka x Karaivanov x Hovězák tedy zůstává, což je dobře, ale evidentně k nějakým změnám uvnitř uskupení dojde. 

BJP před odvetou zmiňoval, že by se rád případně podíval do střední váhy, což stále není vyloučené, „Kdyby přišla nabídka na střední váhu, tak bych to možná zvážil. Já jsem si ale zvolil, že získám titul v polotěžké váze, a pak půjdu do střední. Se svým tělem umím pracovat, umím s ním udělat zázraky. Neměl by to být problém.“
Jednou z hlavních „novinek“ pak budou výjezdy do zahraničí, které Jiří v posledních letech spíše upozadil, ale nyní budou znovu značnou součástí přípravy, „To je něco, co jsem si jasně řekl. Chci a potřebuji se potkávat s těmi nejlepšími, s dobrými hladovými zápasníky. Potřebuji je porážet a vítězit nad nimi. Především je ale potřeba zvítězit sám nad sebou.“

Uvidíme tedy, jak se bude další cesta vyvíjet. Je totiž jasné, že nyní přijde zápasová pauza, ale na konci roku by možná mohl přijít další boj. Třeba s aktuálně zraněným Hillem, který do BJP pravidelně pálí? To by byl asi ideální scénář.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *