Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » VIDEO: Podívejte se, jak ďábel Pereira jen tak mezi řečí kývl na BJP a pak až to oznámil trenérům

VIDEO: Podívejte se, jak ďábel Pereira jen tak mezi řečí kývl na BJP a pak až to oznámil trenérům

Alex Pereira je splněný sen každého promotéra. Nabízí totiž originální osobnost, skvělé výkony, tvrdá ukončení a navíc navzdory své pozici nijak nešpekuluje a říká ANO na výzvy, kterých by se jiní zalekli. Jinak tomu nebylo ani u odvety s Procházkou, která se nakonec odehraje na turnaji UFC 303, kde měl původně startovat Conor McGregor. Jak probíhalo domlouvání souboje? Naprosto snadno…


 

VIDEO: Až se zatřásla zem! Marný tlouštík Diego Kotlár vyfasoval tvrdé KO

„Jsme bojovníci a jsme stvořeni pro to, abychom bojovali. Nějaké spekulace z naší strany nikdy nebyly, jdeme do toho. Pro to to děláme,“ řekl pro Sport.cz jasně trenér a manažer Martin Karaivanov.

U Pereiry však nebylo tak jasné, že na souboj kývne, „Věděli jsme, že je na nějakém media tripu v Austrálii a že i pro něj je to složité. Čekali jsme, co na tuhle nabídku řekne jeho tým. Když jsme my řekli oukej, tak jsme čekali na něj. Trochu jsme se obávali toho, že to nevezme a počká na Austrálii, měl by víc času. UFC ale je takový moloch, že zápas takového rozměru se neodmítá. Pereira to potvrdil, sedlo si to na všech stranách.

Počítali jsme s oběma variantami, spíš jsme ale mysleli, že to teď v červnu nevezmou. Jelikož ale UFC nemělo na turnaj tahák, tak ho nějak přesvědčili. To samé bylo s námi, jinak by neměli hlavní zápas. Víme, v jaké jsme v organizaci a proč nevyjít vstříc.“

Aktuálně není k dispozici žádná anketa
 

Jak to probíhalo na straně Pereiry? „Podívejte se, kdo mi volá – můj manažer,“ usmívá se Pereira na videu, které zveřejnil na svém YouTube kanále. „Ty jsi šílený. Takže chama nebo žádná chama? Ok, jdeme na to. Jak bych z takových novinek nemohl být nadšený? Směješ se! Jdeme na to. Moc děkuju. Dávej mi průběžně info. My tady dřeme jako šílení. Trénuji pořád,“ smál se Pereira do telefonu a ujišťoval svého manažera, že je na souboj připravený.

Až poté Pereira novinky oznámil svému týmu. „Las Vegas. Budu zaskakovat za McGregora,“ culil se Pereira, který je jindy až stoicky klidný. Trenéři tomu nejprve nechtěli uvěřit, ale po chvíli zavládla v autě obrovská radost a hned se začalo plánovat, jak vlastně 14 dní přípravy proběhne. Času totiž není nazbyt.

 
  

UFC 303: Startovka

Alex Pereira vs. Jiří Procházka 2
Brian Ortega vs Diego Lopes
Anthony Smith vs. Carlos Ulberg
Mayra Bueno Silva vs. Macy Chiasson
Joe Pyfer vs. Marc-André Barriault
Ian Machado Garry vs. Michael Page
Cub Swanson vs. Andre Fili
Charles Jourdain vs. Jean Silva
Payton Talbott vs. Yanis Ghemmouri
Michelle Waterson-Gomez vs. Gillian Robertson
Andrei Arlovski vs. Martin Buday
Rei Tsuruya vs. Carlos Hernandez
Ricky Simón vs. Vinicius Oliveira
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *