VIDEO: Khabib se pochlubil, jaký rezort si pořídil díky výhře nad Conorem
22/05/2025 14:26 Od Pavel Bartos
Kategorie
Asi už nikdy se v rámci MMA nedočkáme tak velkého zápasu, jakým byla bitva Khabib vs McGregor, která byla završením velké rivality, která vlastně stále trvá. Odvety se však už nikdy nedočkáme, protože cesty obou borců se výrazně rozešly. Je však jasné, že právě souboj s Irem byl pro dagestánského Orla jedním z životních milníků.
"Porazil jsem někoho, koho jsem neměl rád, dostal jsem za to královsky zaplaceno a investoval jsem do tohoto krásného místa. Odletěl jsem do Ameriky, stal se součástí největší rivality v historii bojových sportů, porazil někoho, koho jsem neměl rád – a dostal za to zaplaceno. Když jsem se vrátil do své vlasti, investoval jsem tyto peníze do tohoto krásného místa v Dagestánu," pochlubil se Khabib Nurmagomedov, jaké středisko vybudoval.
Údajně jde o rezort, který by měl nabízet skvělé podmínky k tréninku, které by jistě mohli využít jeho kolegové v čele s Islamem Makhachevem, kterého výhledově čeká souboj Madallenou.
Ne všichni ví, jak byl Khabib legendární
"Ukončil jsem kariéru, když byl můj syn ještě hodně malý. V té době tomu moje děti nerozumněly. Neměly z toho rozum. Nyní už jsou však větší a začínají vnímat souvislosti. Můj syn tak nedávno říkal, že je Islam Makhachev skvělý bojovník a ptal se mě, jestli jsem taky býval takhle dobrý?" svěřil se Khabib, jak ho jeho syn odzbrojil.
"Nic z mé kariéry si totiž nepamatuje, byl ještě hodně malý. Vysvětlil jsem mu, že před Islamem jsem vládnul já a že nás oba trénoval můj otec, tedy jeho děda. Řekl jsem mu, že jsem byl skoro tak dobrý jako Islam. Můj syn dokonce ještě ani neviděl můj UFC pás. Musím mu ho teprve ukázat."