Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » VIDEO: Darren Till zvítězil v boxu, pak ale vypukla hromadná rvačka

VIDEO: Darren Till zvítězil v boxu, pak ale vypukla hromadná rvačka

V boxerském ringu v Dubaji se hned po sobotním zápase Darrena Tilla s Mohammadem Mutiem na turnaji Social Knockout 3 strhla obrovská rvačka, do které se postuně zapletlo hned několik osob. Veterán UFC v prvním kole pracoval s údery, zatímco Mutie toho moc nepředvedl. Oba bojovníci se ve druhém kole vrátili k aktivnějšímu boji, než došlo ke klinči, a tehdy si Mutie stěžoval, že dostal ránu do zátylku a vypukla rvačka.


Další dva důvody k oslavě: RFA vyhrála těžký zápas a Brichta o titul!

Rozhodčí akci po úderu do zátylku zastavil a zápas nakonec ukončil. Mutie strávil několik minut na zemi, zřejmě v bolestech. Ještě než bylo přečteno oficiální rozhodnutí – později vyšlo najevo, že Tillovi bylo uděleno vítězství TKO, protože Mutie podle promotéra „nechtěl pokračovat“ -, Mutie si šel k Tillovi znovu stěžovat na údajný nedovolený úder. Till zůstal ve svém rohu, ale Mutie se rozhodl na něj zaútočit. Till odpověděl kopem a strhla se obrovská mela. 

„Tohle je boj, člověk holt dostane nějakou ránu,“ řekl Till po zápase. „Jestli nechceš pokračovat v boji, nebuď boxer. On není bojovník. Není to skutečný bojovník. Je to zbabělec. A pak, když si hledím svého, přijde a napadne mě. Je mi to líto. Jsem uctivý chlap a miluju tenhle sport. Miluju Dubaj. Jezdím sem od roku 2016, takže se chci omluvit, ale stál jsem tam a hleděl si svého a on přišel a napadl mě se svým týmem. Musel jsem se bránit. Moc se za to klukům omlouvám.“

Jednalo se o Tillův první zápas od chvíle, kdy v prvním čtvrtletí roku 2022 požádal UFC o propuštění. Jeho přání bylo splněno a prozradil, že v dohledné době bude dělat „nějaké jiné sračky“ a pak se případně vrátí do organizace. Till v pozápasovém rozhovoru uvedl, že má zájem boxovat s Jakem Paulem, Tommym Furym a Mikem Perrym, nazval je „ustrašenými zbabělci“ a slíbil, že jim „sežere hlavy“.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *