Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Platí víc, než dostáváš ty! Bývalý šampion UFC se pustil do Stricklanda

Platí víc, než dostáváš ty! Bývalý šampion UFC se pustil do Stricklanda

Strickland

Bývalý šampion UFC v lehké váze Eddie Alvarez se pustil do Seana Stricklanda ze střední váhy UFC poté, co Strickland kritizoval BKFC jako promotérskou organizaci. Superhvězda UFC Conor McGregor se nedávno stal spolumajitelem organizace BKFC, která propaguje box bez rukavic, což vyvolalo nespokojenost vyhraněného zápasníka střední váhy UFC Seana Stricklanda.


A máte to! Šampion Jon Jones dává za pravdu Jiřímu Procházkovi

Před svým zápasem s Paulem Costou, který se odehrál na galavečeru UFC 302, Strickland na mediálním dni prohlásil, že se nikdy nechce stát jedním z „těch kreténů, které přecházejí na box bez rukavic, a tvrdil, že BKFC platí svým bojovníkům „úplné hovno“. Alvarez debutoval v BKFC loni v dubnu proti Chadu Mendesovi a vyhrál na body. O osm měsíců později byl čtyřicetiletý bojovník ukončen ve druhém kole králem BKFC Mikem Perrym. 

V reakci na Stricklandovu kritiku organizace Alvarez prohlásil, že v BKFC vydělává více než bývalý šampion střední váhy v UFC. „To je ironie pro člověka, který doslova celý život bojoval v UFC, za nic. Dostal jsi svůj první malý velký plat a teď budeš pomlouvat organizaci, která teprve začíná,“ řekl Alvarez Arielu Helwanimu v pořadu The MMA Hour.
„Přišlo mi od něj roztomilé, že řekl něco o placení. Asi se mu v UFC daří dobře, ale já vydělávám víc než Sean Strickland a zápasím bez rukavic. Hej, zm*de, platí víc, než dostáváš ty,“ dodal Alvarez.

Přestože si Strickland na turnaji UFC 302 připsal vítězství, jeho výkon byl opět kritizován, protože přítomní fanoušci v některých momentech zápasu bučeli. „Celé to stálo za houby, zápas stál za houby, publikum stálo za houby, bylo na nic, že to byl hlavní předzápas,“ vysvětlil Alvarez.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *