Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Veronika Zajícová znovu provokuje fanoušky v titěrných plavkách

Veronika Zajícová znovu provokuje fanoušky v titěrných plavkách
Veronika Zajícová musela nedávno na operaci s mandlemi, takže má stále relativně klidový režim s tím, že se pomalu vrací k tréninku, ale to jí nebrání v tom, aby znovu provokovala své fanoušky. Tentokrát v titěrných růžových plavkách, které toho moc nezakrývají.


VIDEO: Až se zatřásla zem! Marný tlouštík Diego Kotlár vyfasoval tvrdé KO

Zajícovou jsme naposledy viděli v boji na turnaji RFA 16, kde velice rychle a vlastně i sporně vyhrála nad Truskolaskou, která se za předčasné ukončení souboje hodně zlobila. Na další zápas české zápasnice nyní čekáme, tak uvidíme, jaký souboj se výhledově potvrdí.
      

Odvety s Dostálovou se asi nedočkáme

„Naposledy jsem bojovala s Veronikou Zajícovou a z toho, jak to dopadlo, jsem byla prostě špatná. Možná málokdo ví, že když zápas dojde do třetího kola, tak nemůže skončit No Contest. To zkrátka nejde. Regulérně jsem vyhrála, podle všech pravidel. Zajícová udělala faul na zemi, takže buď měla být diskvalifikována, nebo se měla dobodovat kola. V tom třetím mi došla fýza, první dvě jsem ale vyhrála, tak jako tak jsem měla tedy vyhrát. Jenže oni z toho udělali No Contest a já pak sklidila milion hejtů od im*ecilů, kteří tomu sportu vůbec nerozumí. A mě to fakt sejmulo,“ přiznala Dostálová pro OutSport.

„Byla jsem totálně otrávená. Úplně jsem přestala mít chuť trénovat. Připravila jsem si třeba věci na trénink, ale nebyla jsem schopná na něj jít, opravdu ne. A nebylo to vůbec o tom, že bych byla líná. S trenérem boxu jsem jela i do Egypta. Byla jsem rozhodnutá, že tam pojedeme bomby každý den, nakonec jsem ale nebyla ani na jednom tréninku. Měla jsem v sobě vnitřní nechuť cokoliv dělat. A není v tom nic špatného proti Hance nebo Clashi. Clash se mi za ten zápas omluvil. Pokazili to rozhodčí, těch chyb tam bylo bohužel víc. „
     

Zajícová vrací úder

„Dostálová je špína. Dvě kola těžila z toho, že jsem se nechávala mlátit koleny a lokty a nevracela jsem jí to. Kdyby ringový znal pravidla, tak jí za ty fauly ukončil po prvním kole. Ve třetím kole nafasovala (faul ode mě) a teď brečí. Příště ať nechá soupeři svázat ruce a bude to mít lehčí. Kdo zápas viděl, tak ví,“ vrátila Zajícová úder na svém IG profilu. Představa, jak rozhodčí ukončuje bojovnici, je sice hodně zajímavá, ale tak či tak je jasné, že mají obě bojovnice na souboj odlišný názor, který se asi jen tak nezmění.
   

Clash of the Stars 8: Startovka

Grznár vs Dynamo Križan – titulový souboj

Gelnarová vs Dostálová – OKTAGON UDG

Kocián vs Snejks

Mikulášek vs Sandro – první kolo box, druhé kolo kickbox, třetí kolo MMA

Charizan vs Nathan

Veselý vs Fayne 2 

Taxi Kár vs Benda

Juřička vs Samir

Podhorný vs Bayer – box v malých rukavicích

Kobra Kutka vs Chorvat

Michálek vs Corleone & Bukys – tag team souboj, tedy zápasí jeden, ale může skrze plácnutí poslat do boje druhého

Lukeš vs Novby

Huhu vs Rybka