Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Už tak skvělý turnaj OKTAGON 67 v Třinci hlásí další zajímavou bitvu

04/02/2025 17:04 Od Pavel Bartos
Už tak skvělý turnaj OKTAGON 67 v Třinci hlásí další zajímavou bitvu

Kategorie

Únor nám hned na svém začátku nabídl turnaj OKTAGON 66, který doručil skvělou podívanou, ale to není vše, co si pro nás nejkratší měsíc roku připravil. 22. nás totiž čeká turnaj OKTAGON 67, který v Třinci nabídne hodně CZ/SK laděnou kartu, na kterou se nyní navíc přidal další zajímavý souboj.

"Česká postojová legenda a vítěz OKTAGON Underground se po téměř roce vrací do akce! Známý svými postojovými schopnostmi, #4 v žebříčku polo-těžké váhy „Deedee“ Škvor, má na svém kontě 4 knockouty v prvním kole, včetně nejcennějšího vítězství nad evropskou legendou MMA Martinem Zawadou. Nyní by se rád probojoval k titulové šanci.

Svůj debut si odbyde ´Tichá smrtka´ ze Srbska. Komplexní bojovník se zkušenostmi v postoji, které mu v kariéře v MMA vynesly 11 KO a 3 submise, se v kleci utkal i s oblíbencem fanoušků OKTAGON Čepem. Zkušenosti z několika evropských akcí a navíc zápasy v boxu a kickboxu dokáže Zovak využít ve svůj prospěch a způsobit v Třinci rozruch?" oznámila organizace souboj Škvor vs Zovak, který doplní už tak hodně na domácí borce laděnou kartu.

22.2. - Třinec - OKTAGON 67

Creasy vs Adamia

Kozma vs Pukač

Petrášek vs Stanton

Wawrzyniak vs Mazúch

Michailidis vs Hulme

Škvor vs Zovak

Ďatelinka vs Cordero

Samsonidse vs Jimenez

Mudroch vs Buzdugan

Ligocki vs Schober

Szabová vs ?

Smolková vs Álvarez

Související články