Už je to tady! Nespolehlivý Jon Jones prosí šéfa organizace UFC Whitea
10/11/2025 07:50 Od Radim Krajl
Kategorie
Největší MMA organizace se 14. června 2026 vydá do oficiální rezidence prezidenta USA Donalda Trumpa, kde se uskuteční jedinečná událost. Na akci v Bílém domě by rád startoval snad každý zápasník, ale akce bude pouze pro vyvolené.
Jon Jones ukončil svůj velmi krátký odchod do důchodu poté, co zjistil, že se UFC chystá do Bílého domu. Generální ředitel UFC Dana White však v posledních měsících několikrát vyloučil účast Jona Jonese na této akci.
Jon Jones byl ve čtvrttek na turnaji Dirty Boxing 4, aby sledoval svého týmového kolegu Gable Stevesona, jak vyhrál na KO za 13 sekund. Během akce byl „Bones“ dotázán na jeho možný návrat z důchodu na turnaji UFC v Bílém domě.
„Opravdu doufám, že tam budu,“ řekl Jones. „Dano, prosím, brácho. Prosím! Trénuji, cítím se skvěle, jsem zdravý. Bylo by mi velkou ctí reprezentovat naši zemi a dělat to, co umím nejlépe.“
Generální ředitel UFC má však jiný názor: „Jon Jones je nejlepší zápasník všech dob, to vím jistě,“ řekl minulý měsíc šéf UFC.„Ale není "nejlepší všech dob" v tom, že se na něj můžete stoprocentně spolehnout. Říkejte si o Conoru McGregorovi, co chcete, protože lidé o tom také rádi mluví, ale on je ten pravý."
22.11. OKTAGON 80 - Mnichov:
M. Legierski vs. Attila Korkmaz
C. Jungwirth vs. Niklas Stolze
Máté Kertész vs. F. Klinkhammer
R. Paradeiser vs. J. Lutterbach
Gokhan Aksu vs. Denis Frimpong
A. Poppeck vs. Marek Mazuch
E. Brajshori vs. Matouš Kohout
E. Black-Dell vs. Eemil Kurhela
M. Deiga-Scheck vs. T. Saldana Smith