Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » UFC prezident Dana White reaguje na souboj Brito vs Elliott! Dopadla smlouva?

UFC prezident Dana White reaguje na souboj Brito vs Elliott! Dopadla smlouva?

V noci z úterý na středu jsme mohli sledovat třetí díl sedmé série projektu Dana White´s Contender Series, kde se o hlavní před-zápas postaral duel Brito vs Elliott, ve kterém domácí fanoušci samozřejmě drželi palce bývalému OKTAGON šampionovi, který byl velice blízko výhře, ale nakonec bohužel hořce selhal. Jak na souboj reagoval UFC prezident Dana White a dopadl nakonec kontrakt?

https://www.mmashorties.cz/co-se-to-deje-objevi-se-v-redface-jedna-z-nejvetsich-hvezd-oktagonu/

„Nebudu lhát, u tohohle zápasu jsem byl sakra hodně na vážkách. Elliott je obrovský srdcař, tvrďák a osobnost. Mám na bojových sportech rád mnoho věcí, ale jedna z mých nejoblíbenějších je to, jak nám borci ukazují, jak moc chtějí uspět a jak moc chtějí vyhrát. Dnes to nikdo nechtěl víc než právě Oban Elliott. Dám ti šanci, kluku. Hodně štěstí,“ reagoval Dana White na souboj Brito vs Elliott a potvrdil tak kontrakt pro Kaikova přemožitele.

White zároveň rozdal dva další kontrakty pro borce, kteří ukončili zápasy před limitem. Bojovnice Knutsson sice vyhrála, ale jen na body, což na Whitea neudělalo takový dojem, takže porušil dosavadní trend, kdy každý vítěz dostal kontrakt, a tentokrát vítězku neobdaroval. „Na papíře splňuje vše a je šikovná, ale dnes jsem to tam prostě neviděl. Musí ještě nabrat nějaké MMA zkušenosti,“ vysvětlil White.
Elliott byl připravený v kleci zemřít

„Pro tohle jsem se narodil. Byl jsem připravený tam umřít. Museli by mě vynést v rakvi, aby mě porazil. Přišel jsem ukázat, že jsem borec a to se mi také povedlo. Porazil jsem šampiona v neuvěřitelné válce. Klidně si to dám s kýmkoliv. Dano, udělej správnou věc a dej mi ten kontrakt.

Když mě v tom druhém kole sypal a zahnal do úzkých, tak jsem myslel na to, co všechno mám za sebou a čím jsme si společně s rodinou museli projít. Když mě ten jedovatý Brazilec posadil na prdel, kterou mi ještě nakopal, tak jsem věděl, že musím zabrat. To se mi také povedlo. Ve třetím kole jsem ho vymazal,“ reagoval Elliott na důležitou výhru.

Oban se po výhře rozpovídal i o svém zesnulém otci a trpící matce, které se nyní skrze svou kariéru snaží pomoct.