Trápící se Aleksandar Rakić má před sebou sakra velkou výzvu
21/07/2025 11:31 Od Pavel Bartos
Kategorie
V době, kdy se vracel po zranění a dlouhé pauze Rakic avizoval, že je v nejleší možné formě a že si jde pro titulovou šanci. Jiří Procházka mu však vystavil stopku a nezadařilo se ani v souboji s Ankalaevem. Aktuálně tak má Aleksandar na kontě 3 prohry v řadě s tím, že naposledy vyhrál na začátku roku 2021, což je sakra dávno. A v dalším zápase se navíc výhra nebude rodit vůbec snadno.
Navzdory prohrám a dlouhé pauze se Rakic překvapivě dlouho držel v TOP 5 divize. To už sice neplatí, ale stále je součástí TOP 10, což jen dokazuje, jak mělká vlastně polo-těžká váha je, když může být v TOP 10 borec, který 4 roky nevyhrál a naopak 3 souboje po sobě prohrál.
To se však nyní může změnit, ale bude to sakra těžké. Rakic se totiž prý na konci října objeví na turnaji UFC 321, který se koná v Abu Dhabí, kde mu bude soupeřem neporažený Murzakanov. Ten má na kontě 15 zápasů, 15 výher a 12 ukončení před limitem. V UFC zatím nasbíral 5 skalpů a nyní jde pro další, tak uvidíme, jak si s ním Rakic poradí, protože jde o sakra náročnou zkoušku.
9.8. - Praha Štvanice - OKTAGON 74
C. Bolander vs. Lucia Szabová
Igor Severino vs. J. Cartwright
Matěj Peňáz vs. P. Wawrzyniak
K. Jotko vs M. Mazúch
D. Humburger vs. Mark Hulme
Kerim Engizek vs. Mick Stanton
M. Hlaváčiková vs N. Kinehan
Radek Roušal vs. A. Hamerski
Jakub Tichota vs. R. Federico
David Zawada vs. K. Oniszczuk