Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Tomáš Le Sy vysvětluje, proč se ještě Clash nedostal do O2 arény

23/09/2025 09:29 Od Pavel Bartos
Tomáš Le Sy vysvětluje, proč se ještě Clash nedostal do O2 arény

Kategorie

Organizace Clash je jasným důkazem toho, jak moc je v České republice zájem o bizar a bizarní souboje. Je tedy jen otázkou času, než stáj uvidíme v O2 aréně. Zatím se však největší domácí halu nepodařilo získat.

"Rádi bychom. Už jsme tam měli být dávno. Myslím si, že bychom to vyprodali už několik galavečerů zpět – s dobrou kartou – s tím povědomím, které o Clashi dlouhodobě je. Ale stále jsme nedostali termín, stále se nám nedaří s O2 arenou dohodnout. Takže se dál snažíme. A doufáme, že bychom tam mohli zavítat během příštího roku," přiznal Tomáš Le Sy pro CNN Prima NEWS, že s O2 dlouhodobě jedná, ale zatím se nepodařilo získat termín.

Uvidíme tedy, zda se zadaří příští rok a jakou případně kartu nám stáj doručí, protože pokud chce halu vyprodat, tak bude muset připravit nějaké zajímavé speciality.

Clash 13: Startovka

1 vs 3 - Oračko vs Penetrátor/Obr/Polakovič

Kaluba vs Šamanský

Prcalík vs MaxGreen

2 vs 3 - Drbal/Rudolf vs Masaryk/Soyeros/Dužda

Playstation Princess vs Marianna Schreiber

Pupar vs Pollák

Bobowski vs Kocián 

Samir vs Kraken

Torok vs Mikulášek 

Pali Hari vs Podnikatel/Pablo

Angie vs Mína

Kotlár vs Beránek 

Související články