Tohle už je trapné! Pereirova bývalá psala Ankalaevovi! Magomed si hned rýpl
15/03/2025 21:20 Od Pavel Bartos
Kategorie
MMA svět v návaznosti na turnaj UFC 313 poměrně smutní. Všeobecně se totiž doufalo, že Alex Pereira doručí další KO, ale nakonec bylo všechno jinak. Ankalaev si totiž prosadil svou a nakonec vyhrál na body, takže má polo-těžká váha nového šampiona. Fanoušci moc nadšení nejsou, ale někdo se z výsledku přeci jen hodně radoval.
"Máme nového šampiona polo-těžké váhy. Už žádná chama, karma! Prohrál na mezinárodní den žen. Možná je to nějaké znamení. Nevím... Každopádně máme nového šampiona, kterým je Ankalaev. Gratuluji! Odvedl opravdu dobrou práci. Pokud mluvíte o krádeži, tak tomu absolutně nerozumíte. Nemluvme o krádeži, protože to je naprostá hovadina. Ankalaev vyhrál. Na svou šanci si musel počkat, takže bychom mu měli projevit respekt, i když ho někdo nemusí mít rád. Je třeba ho ocenit. Už žádná chama," reagovala Pereirova bývalá Merle, která už před časem naznačovala, že prý Alex není takový, jak se prezentuje. Jeho prohru si tedy evidentně užila.
Alex samozřejmě rýpanec nenechal jen tak bez povšimnutí a pohotově reagoval. "Myslím si, že by neměla tolik zmiňovat mé jméno, jinak bude její manžel asi dost žárlit. Chama," kontroval Pereira, který už se k Merle v minulosti vyjadřoval v tom smyslu, že jde o zhrzenou bývalou, která se mu snaží dělat zle.
Na Merle negativně reagovali i další bojovníci, kteří její chování považují za podlé a hodně nízké, ale to neznamená, že výpady skončily. Bývalka se totiž rozhodla, že napíše přímo Ankalaevovi.
"Žádná chama! Ráda bych ti tímto pogratulovala k výhře a k ukončení chama éry. Karma je krásná věc," pochlubil se Ankalaev zprávou od Merle a rovnou si rýpl do rivala.
"Nabídnu jí lístky na další show," přisadil si Magomed a označil Pereiru s tím, že ke zprávě dal vlaječky, které naznačují, že se chce potkat v Abu Dhabí, kam UFC míří nejspíš zase v říjnu. Na odvetu Ankalaev vs Pereira 2 tak nejspíš dojde až na podzim, což je pro zbytek divize poměrně špatná zpráva.
