Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Tohle se Whiteovi nebude líbit! Jake Paul nabízí plán, jak zachránit Conorův turnaj UFC 303

Tohle se Whiteovi nebude líbit! Jake Paul nabízí plán, jak zachránit Conorův turnaj UFC 303

S turnajem UFC 303 a návratem Conora McGregora zpět do akce je to jako na horské dráze. Jednou je vše v pořádku, pak se s návratem loučíme, aby to pak zase vypadalo, že jsme se báli zbytečně. Aby toho nebylo málo, tak je to o pár hodin později zase jinak a aktuálně to bohužel nevypadá vůbec dobře. Turnaj se přitom koná už za dva týdny, takže je třeba jednat. Jake Paul nabízí možné řešení.


Odpad! Attila Végh reaguje na šílenou zprávu, kterou od hatera dostal David Kozma

V listopadu je na programu boxerský zápas s Mikem Tysonem, ale Jake Paul chce ještě předtím na turnaji UFC 303 debutovat v MMA. Při té příležitosti si vzal na mušku šampion bantamweight divize Seana O´Malleyho.

Paul se měl s Tysonem původně utkat v boxerském ringu 20. července, ale kvůli zdravotním problémům boxerské legendy byl zápas přeložen na 15. listopadu na AT&T Stadium v texaském Arlingtonu. Mezitím se Paul možná bude snažit zůstat v tempu tím, že bude mluvit o svém MMA debutu, který je samozřejmě téměř nereálný. „O´Malleyho v MMA stoprocentně zabiju,“ napsal Paul na X. „Je to malý člověk. PFL vs UFC 29. června.“

„Klidně budu s Paulem bojovat, abych zachránil UFC 303,“ přidal se hned Suga, kterému by se podobný souboj samozřejmě líbil. Dana White by to však asi viděl jinak.

 

Tyson až na konci roku

Boxerský zápas mezi Jakem Paulem a Mikem Tysonem má nové datum. Souboj byl přeložen na pátek 15. listopadu na stadionu AT&T. Velmi očekávaná odveta mezi Katie Taylor a Amandou Serrano se rovněž přesune na 15. listopadu. 

„Náš tým usilovně pracoval se všemi zúčastněnými stranami na přeložení tohoto monumentálního zápasu na termín, který zajistí, že Jake Paul i Mike Tyson budou plně připraveni, budou mít stejný čas na trénink a zároveň nám umožní zachovat konání akce na stadionu AT&T uprostřed sezóny Cowboys,“ uvedl v prohlášení Nakisa Bidarian, spoluzakladatel společnosti Most Valuable Promotions. 

„Oceňujeme mimořádné nasazení, spolupráci a flexibilitu našich partnerů ze společnosti Netflix a AT&T Stadium. Souboj Paula s Tysonem je nejgeneračnější sportovní událostí v historii a my jsme odhodláni poskytnout fanouškům po celém světě tuto nezapomenutelnou boxerskou noc v přímém přenosu na celosvětové síti Netflix. Těšíme se na všechny v pátek 15. listopadu při souboji, o kterém se bude mluvit po celé generace.“

„Přestože jsme museli zápas odložit, brzy budu pokračovat v tréninku. Jsem vděčný lékařskému personálu, který mě ošetřil, a společnostem MVP, Netflix a AT&T Stadium za to, že se pilně snažily najít nejlepší termín pro přeložení zápasu pro všechny strany,“ uvedl Mike Tyson ve svém prohlášení. „I když máme nový termín, výsledek bude stejný bez ohledu na to, kdy budeme zápasit. Jake Paul bude knockautován!“

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *