Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Tohle nezní dobře! Bývalý UFC šampion nabídl bližší informace ke zranění Conora McGregora

Tohle nezní dobře! Bývalý UFC šampion nabídl bližší informace ke zranění Conora McGregora

Kolem turnaje UFC 303 a návratu Conora McGregora visel hodně dlouho velký otazník, který už je nyní pryč. Ir se nakonec do boje opravdu nedostane, takže UFC hledalo náhradu, kterou je nakonec titulová odveta Pereira vs Procházka 2. A co Conor?


Veronika Zajícová znovu provokuje fanoušky v titěrných plavkách

„Je velmi těžké zrušit plánovaný návrat, ale jinak to bohužel nešlo,“ prolomil Conor McGregor po delší době mlčení. „Před tiskovou konferencí jsem si přivodil zranění, které si vyžádá více času na léčení, než mám nyní před turnajem UFC 303 k dispozici. Rozhodnutí odložit zápas nebylo lehké, ale bylo učiněno po konzultaci s mými lékaři, UFC a mým týmem. Moji fanoušci i soupeř si zaslouží, abych byl v tomto zápase v nejlepší formě a toho dosáhneme! Děkuji vám za vzkazy podpory, jsem v dobré náladě a věřím, že se vrátím!“

„Lidi, takový je prostě byznys,“ řekl White v nedávném rozhovoru pro Sports Business Journal. „Tak to prostě někdy chodí a je třeba s tím počítat. Od této chvíle o tom nebudu mluvit, dokud se Conor neuzdraví a nebude úplně v pořádku. Pak se podíváme, jak se věci mají, a uvidíme, co vymyslíme.“
Bisping nabídl bližší informace

„Rozhodčí John McCarthy mi to řekl bez okolků. Conor je opravdu zraněný. Nepříjemně se zranil. Je to bohužel ta noha, kterou si zlomil, když tehdy bojoval Dustinu Poirierovi. Titanová holenní kost selhala,“ odhalil bývalý šampion Bisping, jaké informace dostal od bývalého nejlepšího rozhodčího na světě.

Conor se přitom mnohokrát chlubil, že má titanovou nohu, kterou trefí Chandlera do hlavy a další KO bude na světě. Zdá se však, že ani lékařský zákrok nezajistil, že už se s nohou nic nestane. Doufejme tedy, že jde jen o nějaké menší zranění a že se souboje v blízké době opravdu dočkáme. Chandler na něj totiž už čeká v podstatě rok a půl.
UFC 303: Startovka

Alex Pereira vs. Jiří Procházka
Brian Ortega vs Diego Lopes
Anthony Smith vs. Carlos Ulberg
Mayra Bueno Silva vs. Macy Chiasson
Joe Pyfer vs. Marc-André Barriault
Ian Machado Garry vs. Michael Page
Cub Swanson vs. Andre Fili
Charles Jourdain vs. Jean Silva
Payton Talbott vs. Yanis Ghemmouri
Michelle Waterson-Gomez vs. Gillian Robertson
Andrei Arlovski vs. Martin Buday
Rei Tsuruya vs. Carlos Hernandez
Ricky Simón vs. Vinicius Oliveira
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *