Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » To snad ne! Sítěmi se v souvislosti s Růžičkou šíří další děsivý příběh

To snad ne! Sítěmi se v souvislosti s Růžičkou šíří další děsivý příběh

Domácí scénu nedávno zasáhla kauza kolem bojovníka Tadeáše Růžičky, o které masivně informovala média napříč spektrem. Uniklo totiž video, na kterém se Mawar hodně nevybíravým způsobem snaží vzbudit muže v bezvědomí, kterému ještě nadává a zesměšňuje ho. Nyní se však objevil nový příběh, který se znovu začíná šířit sociálními sítěmi a jehož záporným hrdinou má být právě Tadeáš Růžička.

„Alibistické kecy,“ opřel se Marpo skrze kauzu Růžička do Ondřeje Novotného

Dne 13. srpna jsme byly s Eliškou svědky incidentu s Tadeášem Růžičkou, kdy brutálně vyhrožoval svojí přítelkyni a naváděl ji k tomu, aby Elišku zmlátila (o což se na jeho povely pokoušela) a následně mi dal pěstí.

V brzkých ranních hodinách vešel pár do Burrita Loca. Pozorovala jsem plakající slečnu a kluka, který jí poroučí, ať mu koupí jídlo, že má hlad. Slečna se pokoušela odejít, ale on ji vždy od dveří dotáhl směrem k pultu. Říkal jí, že jí znásilní někoho z rodiny, že ji zmlátí, že je nemožná, že by se za sebe měla stydět.
  

Slečně jsme nabídly pomoc a zeptaly se, jestli je v pořádku. Stále plakala a děkovala nám, ale říkala, že musí zpátky za přítelem. Bála se ho. Následně jsme sledovaly jejich odchod, kdy jí asi o 100 metrů dál vzal za vlasy a hodil s ní po kovové zábraně. Vyšly jsme tedy jejich směrem.

Slečna zabočila do ulice a Tadeáš pokračoval, přičemž jsme na něj křičely a snažily se ho konfrontovat s jeho chováním. Najednou byl strašně milý a říkal nám, že jsme celou situaci špatně pochopily. Nemělo smysl mu dál říkat, že je č*rák, takže jsme se otočily zpátky směrem domů.

Zastavily jsme se opět u Burrita a po chvíli se dva zmínění spolu objevili. Slečna začala do Elišky bít pěstmi a kopat. Vedle ní stál Tadeáš Růžička a dával jí povely typu: ‚Zabij ji.‘ Poté Elišce plivnul do obličeje.
  

Byla to dost vyhrocená situace a detaily mi už mozek vymazal. Já na kluka, kterej svoji sjetou holku instruoval k bitce, mluvila. Už si nepamatuju, co konkrétně řekl, ale by to fakt nechutný, takže jsem mu dala facku, načež jsem vzápětí dostala brutální dělo pěstí,“ informoval server Top-Fight.cz o příběhu Aleny, která se se svým zážitkem podělila na sociálních sítích.

„Jelikož policie se Tadeáše Růžičku snaží vyhmátnout už nějakou dobu (čemuž napomohl incident z minulého měsíce, kdy do bezvědomí zbil náhodného člověka a ještě si to natočil), tak si stejně myslím, že se jim to díky tomuto incidentu nepodaří.
  

Proto jsem se rozhodla celý příběh sepsat. Samozřejmě policie přijela na místo, bohužel oba stihli ujet Boltem, ale už jsme byly i na výslechu a řeší se to.

Jsem z toho stále v šoku, nicméně to chci vyvést alespoň takto do veřejného prostoru. Jelikož se v těchto sportech vůbec nevyznám označím organizace, které mě v souvislosti s ním napadají a budu doufat, že se o jeho aktivitách rozšíří povědomí v této komunitě,“ doplnila pak studentka vyšší odborné herecké školy. Alena do svých stories přidala i fotografii, jak měla po údajném incidentu dopadnout.
  

Příběh se začíná masivně šířit sociálními sítěmi, takže je jasné, že si ho velice brzy všimnou i přední domácí média. V souvislosti s příběhem jsme se pokusili kontaktovat firmu Burrito Loco, zda může příběh případně potvrdit nebo poskytnout další informace, ale zatím jsme nedostali odpověď. Dle sociálních sítí je totiž Tadeáš Růžička na přípravném kempu mimo Prahu s tím, že k incidentu mělo dojít v noci ze soboty na neděli, takže je otázkou, jak sedí časová osa celé události. Uvidíme tedy, jaké další informace se případně objeví a zda se příběh podaří potvrdit a nebo naopak vyvrátit. 
 

Růžička a jeho nedávné vyjádření k původní kauze

„Čau lidi, dlouho jsme se společně neviděli. Mawar je zpátky. To, co jste viděli, je mi líto. Minulost nezměním, ale především chci říct, že jsem sportovec. Chci dělat to, co umím nejlépe. Nejsem žádný násilník. Tohle rozhodně nepromuji a neztotožňuji se s tím. Je mi líto, že tohle vůbec vytáhli. Úspěch má mnoho kamarádů, to si pamatujte. V těchto chvílích vždy poznáte, kdo při vás kdy stál a stojí. Za to si nesmírně vážím svých lidí a lidí, co se mnou zůstali i v těchto temných časech. V mém životě se v podstatě nic nezměnilo. Kromě médií se mi nikdo neozval. Své sociální sítě jsem předal svému týmu, abych nemusel číst ty zrůdnosti.
 

Teď se chci 100% věnovat tomu, co umím nejlépe, tedy sportu. Cítím, že vám něco dlužím. Budu vás nadále motivovat a radovat svými zápasy, jako jsem to dělal do teď. Ukážu se jen v tom nejlepším světle a naposledy říkám, že je mi opravdu líto celé této situace a všeho okolo. Já to teď musím zvládnout. Chci se co nejdříve ukázat v ringu nebo kleci a rozdat tam to, co umím nejlépe,“ reagoval Růžička na svém IG profilu.
Fanoušci reagují veskrze negativně

„Takže, přiznal že to udělal. ALE… Že by ho zajímalo jestli ten muž je v pořádku atd., nic. Jak už jsem psal, Růžička je ostudou pravého bojovníka a gymu, kam chodí. On není vzor pro mladé, začínající bojovníky,“ reagoval například známý policista Petr Reif v komentářích.

„Je mu líto, že to vytáhli. Omluva všech omluv,“ přidal se i další fanoušek, který narážel na Růžičkovu zmínku o tom, že video někdo vytáhl, když jej přitom na své sociální sítě, byť mezi omezenou skupinu, údajně umístil sám a odtud poté uniklo na veřejnost. „Vyznívá to tak, že je mu líto ´že to někdo vytáhl´… Smutný“

„Kdo mu to vyjádření napsal? Tohle totiž není z jeho hlavy. Vadí mu, že to někdo vytáhl, ale nevadí mu. že někoho napadl a pokračoval v tom i když byl v bezvědomí. Dělá, že se snad vůbec nic nestalo. Za toto by měl následovat pořádný trest a pokud jsou ve vedení organizací normální lidi, tak by měl dostat distance u všech,“ objevuje se také hodně názorů, že Mawarovi někdo vyjádření připravil. Samozřejmě také zaznívají návrhy na tresty.


Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *