Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » To snad ne! Mikulášek na turnaji OKTAGON 47 znovu úřadoval a napadl trenéra?

To snad ne! Mikulášek na turnaji OKTAGON 47 znovu úřadoval a napadl trenéra?

Ihned po turnaji OKTAGON 47, který se včera konal v Bratislavě, se k nám nejen od fanoušků začaly sbíhat zprávy o údajném i konfliktu, který se měl odehrát po skončení jednoho ze zápasů. Prsty v něm měl údajně mít v poslední době hodně skloňovaný Vašek Mikulášek, který prý z ničeho nic udeřil jednoho z trenérů Jakuba Dohnala, který v hlavním před-zápase podlehl veteránu Buchingerovi.


 

Co se to děje? Mate Sanikidze už není OKTAGON šampion? Víme proč!

Ještě před skončením galavečeru OKTAGON 47 v Bratislavě se začala šířit informace, že zápasník Václav Mikulášek napadl jednoho z trenérů zápasníka Jakuba Dohnala, který o chvilku dříve podlehl Ivanu Buchingerovi. Těžký moment pro brněnského zápasníka prý Mikulášek podtrhl tím, že měl údajně napadnout známého trenéra a rozhodčího Jakuba Müllera. Samozřejmě nás zajímalo, co je na tomto obvinění pravdy a tak jsme o vyjádření požádali právě Jakuba Müllera.   

„Na OKTAGONu jsem po zápase Kuby Dohnala odcházel s týmem pryč z haly. Před námi stál Václav Mikulášek s kamarádem a začal pokřikovat, proč na něj ´čumím´. Dvakrát jsem mu řekl, že na nikoho nečumím, že jsem smutný za Kubu Dohnala a nemám náladu něco řešit.

Pak ke mně šel s tím, že o něm údajně něco vykládám a že ať mu to řeknu do očí, tak jsem se ho dvakrát zeptal co konkrétně a komu vykládám a místo odpovědi mi tam přes lidi, kteří stáli mezi námi, něco přiletělo, což jsem neviděl a nečekal, protože jsem stál s rukama dole, takže jsem spadnul. Nic se nestalo, šli jsme s kluky od Kuby z týmu ven a na hotel. To je asi tak celé,“ řekl pro MMA Shorties k celé situaci Jakub Müller, který tak potvrdil, že ke konfliktu opravdu došlo, ale že naštěstí nešlo o nic vážného, respektive že nedošlo ke zbytečnému zranění.

Ohledně incidentu samozřejmě oslovíme i přímo Vaška Mikuláška, kterému dáme šanci se vyjádřit a nabídnout svou verzi celé situace. 

 

Zatím není jasné, zda bude mít incident nějakou dohru v podobě trestu od vedení organizace. Promotér Novotný se sice před časem nechal slyšet, že nad Mikuláškem ještě nezlomil hůl, ale podobné incidenty situaci jistě moc nepřidají, Ale jo. Venca je pro nás speciální člověk a zatím neudělal nic tak strašného, abych řekl, že končíme. Byť chápu, že po tom mnoho lidí volá,“ reagoval Ondřej Novotný po turnaji OKTAGON 46 ve Frankfurtu pro iDNES.cz na dotaz, zda má Mikulášek navzdory posledním událostem dveře do OKTAGONu stále otevřené. Jenže já jsem tvrdohlavý a Venca se k nám vždycky choval maximálně fér, zůstal na naší straně. A i když má za sebou nějaké průsery, nevím o ničem, co by ho mělo diskvalifikovat

Já jsem mu v září po Fabriqu volal s velkou obavou o jeho duševní zdraví, protože je, jaký je. Měl jsem regulérní strach. Samozřejmě je to na hraně, o čem mluvíte, a my se o tom interně bavíme. Jen prostě nechceme nad těma klukama lámat hůl. Nechci být ten, kdo zapříčiní ještě horší situaci. Samozřejmě všechno má své limity.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *