Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » To byste asi neuhodli! Pereira jmenoval jediného bojovníka, který mu nahnal strach

To byste asi neuhodli! Pereira jmenoval jediného bojovníka, který mu nahnal strach

Fanoušci často zmiňují, že ten a ten souboj nedopadl kvůli tomu, že se bojovník druhého bojovníka bál, ale je třeba si uvědomit, že většina bojovníků a bojovnic vlastně strach nepociťuje. Nebo ne tak, jak to má většinová populace. Samozřejmě, že má člověk strach z neúspěchu a toho, že v souboji neprodá to, co natrénoval, ale nejde o strach z inkasování úderu, protože takových úderů během přípravy inkasuje tisíce. Jsou však samozřejmě výjimky, jako je Francis Ngannou nebo Alex Pereira, které budí respekt i napříč bojovníky. Je však zajímavé vidět, že i takový titán Pereira může mít z někoho strach. A to navíc z borce, u kterého byste to ani náhodou nečekali.


Pro někoho rozpočet na celý rok! Jaké má prý Karlos Vémola měsíční náklady?

„Do zápasu se Stricklandem jsem šel s tím, že to bude velká výzva. Sean měl tehdy na kontě 25 zápasů a byl čtyřkou divize, protože se mu hodně dařilo. Je to nebezpečný a zkušený borec, takže jsem z něj měl strach, ale když jsem ho slyšel mluvit na tiskové konferenci, tak jsem se trochu uklidnil. Mlel totiž věci, které nedávaly smysl a to mě ukolébalo.

Když jsme však nastoupili do klece a já se na něj podíval, tak to byl úplně někdo jiný. Už jen ten jeho pohled. V tu chvíli jsem se opravdu bál. Kompletně se mu totiž změnila osobnost a bylo to znát už jen z toho, jak stojí a dívá se na mě. Hlavou mi běželo, že je klidně schopen mě zabít, pokud mu k tomu dám šanci. Dolehlo to na mě, jako nikdy předtím,“ přiznal Pereira, že mu největší strach paradoxně nahnal Strickland, kterého nakonec tvrdě ukončil hned v prvním kole a vysloužil si tak titulovou šanci, kterou dokonale proměnil a stal se tak šampionem střední váhy, kterým je aktuálně právě Strickland, kterého za pár týdnů čeká duel s Du Plessisem.
  

Spekuluje se o možném souboji Aspinall vs Pereira

„V tuto chvíli to vlastně nemám v plánu,“ řekl Pereira. „Právě jsem přešel do vyšší váhové kategorie a cítím se v ní velmi dobře. Právě jsem vyhrál pás, takže to ukazuje, že jsem něco udělal správně, takže jsem momentálně v polo-těžké váze spokojený.

Nejsem těžká váha, ale jestli mě jednoho dne tělo zavolá, tak to třeba přijde. Je mi už 36 let a můj trénink se za poslední dobu trochu změnil. Za poslední tři roky se moje tělo hodně změnilo kvůli různým tréninkům. Nejedu už totiž jen postoj, ale přidalo se hodně země a tak dále, což je velká změna. Moje tělo se v reakci na to dost změnilo. Pokud se moje tělo změní ještě víc a řekne: ´Člověče, už nemůžeš bojovat v polo-těžké váze,´ tak řeknu OK a půjdu nahoru. Ale v tuto chvíli to není v plánu.“

Toto vyjádření přitom přišlo v době, kdy se spekuluje o možném souboji Aspinall vs Pereira, na který by mohlo dojít na jubilejním turnaji UFC 300. Uvidíme tedy, jak to nakonec dopadne, ale je jasné, že UFC nemá na výběr moc mega bitev, které by mohly jubilejní akci vévodit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *