Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Tadeáš Růžička reaguje na tvrdou prohru a avizuje, jak vše napraví

Tadeáš Růžička reaguje na tvrdou prohru a avizuje, jak vše napraví

Růžička

Tadeáš Růžička se před časem vrátil z Thajska, takže se očekávalo, že pohotově naskočí do boje, ale do hry bohužel vstoupily zdravotní problémy, které Mawara vyřadily z provozu. Nyní se však přeci jen vrátil do boje, když se představil na turnaji Valhalla Fighting v pražském klubu Storm, kde však musel přijmout tvrdou porážku.


Tak to je obrovská škoda! ČR bohužel ztrácí jednoho zástupce v UFC

Na nedělním turnaji Valhalla Fighting jsme se dočkali souboje v boxu v malých rukavicích mezi Tadeášem „Mawarem“ Růžičkou a Jesefem „Tysonem“ Škopem. Růžička se však do zápasu vůbec nedostal a v prvním kole inkasoval tři knockdowny, což znamenalo předčasný konec. Škop předvedl velmi dominantní výkon, za což si vysloužil pochvalu od Růžičkova trenéra Michala Vančury z pražského Spejbl Gymu. 

„Samozřejmě jsme čekali tlak, ale nečekali jsme až takový tlak a musím před tebou smeknout klobouk Pepo. Téhle disciplíně by ses měl věnovat mnohem víc a měl by si jít do světa, protože máš velkou budoucnost,“ prohlásil po zápase trenér Vančura.     
Růžička to tak prý však nenechá, „Tohle jsem prostě nebyl já. Za měsíc si dáme odvetu a raději tam chcípnu, než aby to dopadlo takhle. Takhle to opravdu nenechám. Za měsíc mě uvidíte úplně jinak,“ cituje Mawara topfight. Uvidíme tedy, jak dopadne odveta, na kterou nejspíš dojde, protože bude hodně atraktivní i pro fanoušky.

Na turnaji v pražském klubu Storm se představil také otec zápasníka Patrika Záděry, ale svůj souboj podle pravidel boxu bez rukavic s Dominikem Heroldem prohrál. Mikrofonu se během turnaje chopil zápasník Michal Kotalík a vyzval veterána Tomáše Penze na souboj bez rukavic. 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *