Spokojený Standa Lukeš reaguje na tvrdou prohru a chlubí se chválou
08/06/2026 11:22 Od Pavel Bartos
Kategorie
Součástí turnaje Clash 16 byl i šílený souboj 2 vs 8, který nabídl pekelnou a bláznivou podívanou. Dvojice totiž osmičku doslova zničila. Mezi prvními šel k zemi Standa Lukeš, který se však alespoň vrhl do boje. Našli se totiž tací, kteří utíkali nebo se vrhli na své souputníky.
"Zápas s Vojtou Vrbou ve formátu 2v8 se mi moc líbil. I on byl nadšený a v rozhovoru pro Willyho Caa jsme si podali ruce. Zápas byl podle očekávání tvrdý, tak jako je tvrdá celá Ostrava. To, že se moji spoluhráči začnou bít mezi sebou, jsem ale zjistil až po zápase.
Lidé v aréně, na afterparty a také někteří na sociálních sítích můj výkon v zápase velice chválili, což mě potěšilo nejvíc. Mohli jsme dokázat něco, co ve světě ještě nikdo jiný v tomto formátu nedokázal. Na druhou stranu, jsou to především hrdinové celé OSTRAVY a Moravskoslezského kraje. Jejich podpora v aréně během zápasu byla neskutečná. Velká gratulace Vojtovi a Tomášovi k zasloužené výhře," reagoval Lukeš.
20.6. - OKTAGON 90
Fleury vs Aras
Legierski vs Aksu
Korkmaz vs Smielowski
Dalaslan vs Ariana
Stolze vs Pfeifer
Frimpong vs Samsonidse
Peňáz vs ?
Topallaj vs Stanovský
Mohsen vs Smullen
Feucht vs Grohmann
Halimson vs ?
Karataev vs Salas