Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Spicy Pája se vrátil k tréninku! Zamíří na další zápas do nové organizace?

20/07/2026 12:30 Od Pavel Bartos
Spicy Pája se vrátil k tréninku! Zamíří na další zápas do nové organizace?

Kategorie

Spicy Pája sice po tvrdé prohře s Raškou sliboval, že to nebyl jeho poslední zápas, ale následně se i přesto stáhl do ústraní a delší dobu o něm nebylo slyšet. Nyní to však vypadá tak, že se vrátil k tréninku a že se ho pokusí zlákat nová organizace.

"Včera byl na tréninku," odhalil Mach Muradov v Brichtalku, že se Spicy Pája vrátil na trénink. "Spicy Pája měl opravdu charakter… Za krátkou dobu udělal velké pokroky… Za měsíc udělal stejnou fýzu jako já. Dostal ránu, spadl, ale vstal, oklepal se a šel dál. Raška třeba není na nejvyšší úrovni, ale pořád je to dobrý zápasník."

Jíra, který byl také součástí rozhovoru, hned vycítil šanci, "Určitě. Zasedneme ke stolu a budeme jednat," potvrdil pohotově Jíra, že Spicy Páju pokusí získat pro svou novou stáj G MMA, která by měla výhledově nabídnout první turnaj. Mach, který se už s bizarním projektem domluvil, slíbil, že to zkusí domluvit, "Nemusíš, já se s ním domluvím, kamaráde."

1.8. OKTAGON 92: 

Szabová vs Pudilová

Fleury vs Škvor 2

Kozma vs Zawada

Nafuka vs Mudroch

Batfalský vs Khol

Brož vs Aronov

Tichota vs Daud

Hošek vs Schwindt

Paulus vs Kurt

Klevets vs Enz

Související články