Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Šok? Hvězdný boxer Ryan Garcia byl zatčen v hotelu v Beverly Hills

Šok? Hvězdný boxer Ryan Garcia byl zatčen v hotelu v Beverly Hills

V sobotu byl talentovaný boxer Ryan Garcia zatčen v hotelu Waldorf Astoria v kalifornském Beverly Hills podle zprávy TMZ Sports, která obsahovala video, na němž je Garcia vyveden policií z hotelu a posazen do policejního auta.


Jedná se pouze o poslední incident v tomto roce, který byl pro Garciu plný kontroverzí. Před dubnovým boxerským zápasem s Devinem Haneym si Garcia zjevně zadělal na problémy, když tvrdil, že ho unesli ilumináti, prohlašoval, že má důkaz o existenci mimozemšťanů, obvinil Haneyho ze spolupráce s Victorem Contem kvůli dopingu na zvýšení výkonnosti, a pak nevážil na svůj zápas. Situace se vyhrotila do té míry, že newyorská státní atletická komise dokonce požádala o psychiatrické vyšetření.

Garcia pak Haneyho zaskočil, v zápase zaznamenal tři knockdowny a „Král“ rychle prohlásil, že všechen ten humbuk před zápasem byl jen hra, která měla Haneyho vyvést z míry. V květnu však vyšlo najevo, že Garcia byl při dopingových testech v souvislosti se zápasem pozitivně testován na zakázanou látku ostarin, přičemž jeho B-vzorek pozitivní test potvrdil, ačkoli on i jeho tým jakékoli úmyslné pochybení popírají.

Nyní byl v sobotu Garcia zatčen za trestný čin vandalismu v hotelu Waldorf Astoria v kalifornském Beverly Hills podle zprávy TMZ Sports, která obsahovala video, na němž je Garcia vyveden policií z hotelu a posazen do policejního auta. V Kalifornii může být jakýkoli čin vandalismu, který má za následek škodu ve výši 400 dolarů nebo více, obviněn jako trestný čin a je potrestán odnětím svobody v okresním vězení nepřesahujícím jeden rok nebo pokutou ve výši nejvýše 10 000 dolarů. 

Garciův právník Darin Chavez TMZ řekl: „Ryan byl odvezen policií BHPD do místní nemocnice k vyšetření a ošetření a podle našich informací může být obviněn z vandalismu a opilství na veřejnosti.“

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *