Sivákovi ukradli telefon, psali nesmysly a pálili do Spejbl Gymu? Spejbl reaguje a má jasno
11/08/2024 09:08 Od WPOLD
Sivák přišel o telefon? Legendární Spejbl má jasno. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
Kategorie
Tadeáš Růžička v poslední době vyfasoval jednu stopku za druhou. Záda mu totiž ukázaly organizace RedFace, Clash of the Stars a dokonce i RFA a IAF. Tím to však neskončilo. Mawar byl totiž vyhozen i ze Spejbl Gymu, o kterém vždy mluvil jako o rodině, kterou však nyní bude muset opustit, což se mu samozřejmě vůbec nelíbí. Pálí tedy přímo do legendárního Spejbla, v čemž se k němu evidentně přidal i rival Sivák, v souvislosti s čímž se spekulovalo o hacknutí nebo odcizení telefonu, protože zprávy byly opravdu hodně zvláštní. Spejbl má však na věc jasný názor.
Lukáš Konečný reaguje na ostrou kritiku od Novotného a má výzvu. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
10.08.2024
"Tobě jsem vydělal víc peněz, než snad za celou tvojí slavnou kariéru. Nikdy jsi mě netrénoval. Jediný, kdo tu pro mě byl a vždy je, je Miky Vančura. Ukázal jsi charakter. Na mně Spejbl Gym stojí. Dávno ne na tobě. Ty se tam ani neukazuješ. Sotva někoho trénuješ u sebe doma. Všichni mí kluci ze Spejblu jsou z tebe akorát na nervy. Tohle byla poslední kapka. Neunesl si to, chápu to, na tenhle svět nemáš žaludek. Lidi, kteří tam chodí, máš díky mně a Mikymu a uděláš tohle? Ty jsi tedy boss. Kdy jsi mi nepřišel do rohu ožralý, ty moralisto? Nemáš akorát koule nic ustát. Taková legenda jsi byl a nemáš pochopení pro kluky z ulic," reagoval Růžička na vyhození z gymu přímo na profilu Spejbla Hutníka.
Hodně aktivní byl na sociálních sítích i Vašek Sivák, který reagoval na zrušení milionového zápasu a zároveň poslal celou řadu zvláštních komentářů, které budily dojem, zda mu někdo neodcizil telefon nebo mu neukradl IG účet. Jeden ze vzkazů pak navazoval i na Růžičku a mířil na Spejbl Gym.

Ukradený telefon? Spejbl má jasno
Na téma Sivák přišla řada i v rámci rozhovoru na YouTube kanále Willy Cao, kde se Spejbl představě, že Sivákovi někdo krade telefon, píše nesmysly a poté mu jej vrací, s gustem vysmál. Spíše si prý myslí, že byl Sivák v pohrouženém stavu a ve 3 ráno se na sociálních sítích zajímavě rozjel.