Rock líčí, jak reagoval, když se dozvěděl, že míří do ligy mistrů UFC
21/08/2025 15:16 Od Pavel Bartos
Kategorie
Shem Rock se po posledním souboji s Korkmazem, kterého v Mnichově porazil na body, nechal slyšet, že mu skončila OKTAGON smlouva a že by se nyní rád přesunul do UFC. Všeobecně se tedy čekalo, že zamíří do Contenderu, ale Shem nakonec dostal přímou pozvánku do ligy mistrů.
"Když jsem se tu zprávu dozvěděl, byl jsem u svého partnera v Manchesteru. Zavolal mi můj manažer Graham Boylan a řekl mi to. Moje reakce byla normální – je to něco, na čem jsem pracoval přes dvanáct let, a posledních pět let jsem na to byl připravený. Takže když mi to Graham řekl po telefonu, přišlo mi to správné," nechal se Rock slyšet pro server Fighters Only.
Rock se po vstupu do UFC hned začal hlásit o souboj s Moicanem, ale ten o nováčka pochopitelně nemá zájem, takže Shem musí počkat na jiného soupeře, tak uvidíme, kdo to nakonec bude a jak moc se bouřlivák případně v lize mistrů prosadí.
13.9. - Hannover - OKTAGON 75
M. Holzer vs K. Taha
L. Todev vs L. Barbosa
G. Palokaj vs J. Batfalský
M. Machaev vs W. Junior
M. Strzelczyk vs E. Quissua
E. Al vs L. Eliáš
N. Serbezis vs J. Batobo
H. Vach vs J. Maguire
M. Walid vs D. Dvořák