Sean O´Malley reaguje na kritiku, že dostává další titulovou šanci
09/04/2025 23:22 Od Pavel Bartos
Kategorie
Dana White před časem opět zapnul stream a oznámil, že nás čeká titulová odveta Dvalishvili vs O´Malley 2, kterou komunita přijímá hodně rozporuplně. Fanouškům totiž nedává smysl, aby Sean dostal další šanci poté, co Merab už stihl titul jednou obhájit s Nurmagomedovem, zatímco Suga od té doby nezápasil a jen čekal.
"Mám upřímně reagovat na tu titulovou odvetu? UFC vždy udělá to, co je nejlepší pro organizaci a celou značku. Měl bych já s ohledem na okolnosti po souboji se Seanem dostat okamžitou odvetu? Rozhodně. Ale rozumím, proč O´Malley dostává okamžitou odvetu. Sean totiž porazil celou řadu skvělých borců z TOP 5, takže si myslím, že má na odvetu plné právo. Jeho bilance mluví za vše," nabídl Sterling ukázkový sarkasmus, protože Suga z TOPky vlastně porazil "jen" Yana. Jinak mu UFC cestu poměrně umetlo, což se děje i nadále.
"Tak se na ten zápas prostě nedívejte. Můžete si pustit nějakou stupidní reality show a je to. Nikdo vás nenutí ten zápas sledovat," kontroval O´Malley, který je samozřejmě za šanci nadšený.
"Jsem vedení UFC velmi vděčný, že můžu nastoupit do odvety. Řekl jsem jim, že to byl opravdu jediný zápas, o který jsem měl zájem. Chtěl jsem zpátky pás - ani nešlo o to, že bych chtěl zpátky pás, chtěl jsem Meraba. Chtěl jsem ten zápas zpátky a moc se o tom nevyjednávalo. Bylo to tak nějak jako, dobře, jdeme na to."
"Je spousta věcí, které se v mém životě změnily," řekl O'Malley. "Například to, že nejsem na sociálních sítích. V roce 2025 jsem se rozhodl, že se sociálními médii končím. Nechodím na sociální sítě a mám pocit, že to změnilo můj život. Jsou to teprve tři měsíce, ale doslova cítím, že mi to změnilo život a cítím, že to bude hrát roli v mém výkonu. Všechny tyhle maličkosti - dělání takových rozhodnutí, obětování se. Nevěřím, že sociální média jsou obětí, ale cítím, že mi to v budoucnu pomůže k lepšímu výkonu."
"Letos jsem navíc ani jednou nemasturboval - ani jednou v roce 2025," řekl O'Malley. "Nedělal jsem jsem si to, nebyl jsem na sociálních sítích a nehrál jsem ani hry. S hraním jsem skončil. Hodně jsem hrál, dvě nebo tři hodiny denně, a potřebuju to něčím vyplnit. S klukama jsme hodně hráli poker. Byla to příliš velká zábava. Pořád jsem si říkal, že dám ještě jednu hru, ještě jednu hru a pak ještě jednu hru.
Taky jsem přestal kouřit trávu. Prostě se mi nelíbilo, jak se po tom cítím. Nepřejídám se. S kouřením jsem neskončil navždy, ale prostě teď necítím potřebu a nemám na to chuť. Mám pocit, že to byla dobrá rozhodnutí," dodává O´Malley.