Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

"Se*u na to!" neudržel se promotér Novotný a pálil do konkurence

07/07/2026 14:49 Od Pavel Bartos

Kategorie

Po vzoru UFC, které nedávno uspořádalo speciální akci u Bílého domu, nabídne slovenská organizace RFA turnaj na Bratislavském hradu, kde budou k vidění Pirát, Sivák, Fapšo a mnozí další, což slibuje zajímavou podívanou. OKTAGON promotér Novotný však nadšení nesdílí.

"Dneska jsem se rozjel, ale řeknu poslední věc. Zase to budu schytávat, ale seru na to. Je to takové to, když dáš 5 frajerů, o kterých si myslíš, že strašně prodávají, na nějaký hrad v nějakém městě, je tam řádově tisíc lístků a myslíš si, že super, že máš turnaj, který je fantastický a někoho jsi sem dotáhnul, takže se to určitě rychle prodá a je to dané. A pak se, pičo, podíváš tři týdny poté, co to oznámíš, a ono hovno. Neprodáváš lístky za 50 euro," rýpl si Novotný v MMA Letem Světem evidentně do RFA a připravované akce v Bratislavě, která bude hodně speciální.

Ani to však podle promotéra OKTAGONu není záruka, že bude po lístcích obrovský zájem. Do turnaje ještě nějaký čas zbývá, tak uvidíme, jak budou vstupy mizet a jak hlavně nakonec bude turnaj vypadat.

11.7. OKTAGON 91: 

Engizek vs Jotko 2

Machaev vs Palokaj

Kincl vs Khajevand

Akipa vs Kertész

Kalejaiye vs Doussis

Dulatov vs Jankovic

Oniszczuk vs Stanton

Zenuni vs Šebek

Tagner vs Hamras

Wagner vs Ross

Aby vs Milic

Ugur vs Zacpal

Související články