Prosím, odejdi do důchodu! Fanoušci chtějí, aby veterán pověsil rukavice na hřebík
15/02/2026 10:10 Od Radim Krajl
Kategorie
Fanoušci prosí milovaného veterána welterové váhy, aby pověsil rukavice na hřebík poté, co byl na posledním galavečeru UFC brutálně ukončen a padl v pátém zápase z posledních šesti duelů.
Niko Price během své téměř desetileté kariéry v UFC poskytl divákům řadu nezapomenutelných momentů. Před UFC Vegas 113 však nasbíral několik proher a proti Nikolayi Veretennikovovi utrpěl možná nejbrutálnější porážku posledních několika let.
Uživatelé sociálních sítí byli, jak se dalo očekávat, zklamáni výsledkem a zdálo se, že se více obávají o Priceovo zdraví než o jeho porážku. Mnoho jeho samozvaných fanoušků ho prosilo, aby pověsil rukavice na hřebík, a poukázali na jeho nedávnou sérii porážek.
„Niko Price musí odejít do důchodu,“ napsal jeden fanoušek na X poté, co sledoval drtivou porážku. „Říkám to jako jeho velký fanoušek, tohle ukončení bylo opravdu brutální."
UFC 326:
Holloway vs Oliveira
Borralho vs de Ridder
Rodrigues vs Ferreira
Font vs Rosas Jr.
Garbrandt vs Long
Durder vs Tumendenberel
Johnson vs Todorović
Joo-sang vs Bolanos
Fernandez vs Bellato
Mudaerji vs Aguilar
Tobias vs Nurgozhay