Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » Promotéři Marhanský a Novotný se potkali tváří v tvář a bylo dusno! Co se stalo?

Promotéři Marhanský a Novotný se potkali tváří v tvář a bylo dusno! Co se stalo?

Včera se v pražské O2 Aréně, kam na konci roku se svou akcí zavítá i organizace OKTAGON MMA, konal velký koncert legendárního slovenského uskupení Kontrafakt, který tvoří Rytmus, Ego a Anys. Událost si samozřejmě nenechaly ujít ani známé tváře, mezi kterými byli bojovníci Végh, Čepo, Cverna a další, ale také promotéři domácích organizací Novotný a Marhanský, kteří po koncertě zamířili na after-party, kde se setkali tváří v tvář a bylo z toho velké dusno.


 

https://www.mmashorties.cz/zbynek-vlcek-se-pochlubil-tim-jak-zatopil-prochazkovi-a-jak-pak-on-zatopil-jemu/

V průběhu neděle se k nám dostaly informace o tom, že mělo po koncertě skupiny Kontrafakt dojít k blíže nespecifikovanému konfliktu mezi RFA promotérem Borisem Marhanským a OKTAGON promotérem Ondřejem Novotným. Informace byly hodně kusé a nejasné, ale následně se nám podařilo získat vyjádření RFA strany, které najdete níže.

„Ve zkratce: Šli jsme s Tinou na after-party po koncertu Rytmuse a hned na úvod, když jsme vešli do VIP sektoru, tam seděl Attila, se kterým jsme se pozdravili. Hned za ním seděl Novotný, se kterým se Tina pozdravila, a tím, že jsem kolem něj musel projít, tak jsem si řekl, že nebudu jako malé dítě a nebudu dělat, že ho nevidím, a normálně jsem ho pozdravil a řekl jsem, jestli si podáme ruce a zapomeneme na všechny spory.

     

Na to mi arogantně řekl, že by si s člověkem, jako jsem já, nikdy ruku nepodal, což mě samozřejmě nenechalo chladným. Říkal jsem si totiž, že člověk jako on se nad tu situaci určitě povznese a můžeme se normálně akceptovat. Nestalo se tak, takže jsme si vyměnili pár ´hezkých slov´ a pak nás tuším Attila nějak rozdělil a bylo po srandě. Každopádně to byl můj poslední pokus o to mít s tímto člověkem nějaký normální vztah,“ vysvětlil Boris Marhanský pro MMA Shorties, co se mezi oběma promotéry stalo.

Situaci nejspíš nepřidala ani nedávná výměna mezi Borisem Marhanským a Pavolem Nerudou, který v jednom z rozhovorů reagoval na skutečnost, že navzdory obviněním dostává Tadeáš Růžička titulovou šanci a rázem byl oheň na střeše.

    

Marhanský si nedávno vyměnil názory s Nerudou, který reagoval na Růžičkův zápas

„Vůbec tomu nerozumím. Podle mě je to jen velké zoufalství, že nemají nikoho, kdo by jim pořádně přitáhl pozornost. A proto to chtějí zkusit takovýmto skandálem, aby jim to udělalo čísla. Což souvisí s tím, co už jsem řekl, jde jim o sledovanost za každou cenu. Je jim jedno, co to znamená, jestli ten člověk někomu ublížil, což je nesprávné propagovat. Jde jim prostě o to, aby měli za každou cenu pozornost a vydělali na tom nějaké peníze. Je to úplně mimo a vůbec ten krok nechápu. Myslím, že to o samotné organizaci něco říká,“ komentoval Pavol Neruda situaci pro CNN Prima News.

Z titulové šance nejsou nadšení ani fanoušci, kteří v komentářích často zmiňují, že by se měla celá akce bojkotovat. Háček je však v tom, že plánovaná akce vzniká ve spolupráci s organizací IAF, která by se mohla na vlně negativních reakci nechtěně svést. 

   

Marhanský pohotově vrátil úder a připomněl Nerudovu minulost

„Nechtěl jsem už na OKTAGON reagovat, ale teď, když jsem si přečetl článek jednoho z majitelů OKTAGONu, který má znovu potřebu do nás nějak šít a rýt, tak jsem si řekl, že na to odpovím. Je to totiž neskutečné pokrytectví, co tihle dva lidi předvádí. Už co jsme začali, tak měl Novotný v kuse potřebu se vyjadřovat. Říkal o mně, že jsem Voldemort, že jsme jako XFN a do roka skončíme. Samozřejmě se nic z toho nepotvrdilo. Stále mluví o tom, že končíme, ale my přitom teprve začínáme.

Četl jsem dnes, jak Pavol Neruda mluví o tom, jací jsme hrozní a jaká jsme organizace, že jsme dali šanci Tadeášovi. Prý nám jde jen o sledovanost a tak dále. Pojďme si tedy, Palo, říct něco o tobě. Ty jsi taková morální ctnost, že už asi nosíš i duhové vlajky. Mám však pocit, že právě ve věku, jako je teď Tadeáš, jsi běhal po Bratislavě a v jedné diskotéce jsi dával pásky. Byl jsi páskovač. Kandidoval si tehdy za fašistickou stranu. Jsou články, kde tě označují za neonacistu. Vůbec ses tím netajil.

    

Pak, když se začalo dařit byznysu, k čemuž ti gratuluji, protože jsem nikdy neřekl, že to děláte špatně, jsi přetočil kabát a omlouval ses, že to byla minulost a chyby, které nelze vzít zpět. Lidé ti druhou šanci dali. Sponzory máte, lidé s vámi spolupracují, i když jsi byl neonacista. Ty chceš moralizovat směrem k Tadeášovi a nám, že jsme mu dali druhou šanci?

Je hodně případů a vy to dobře víte, jaké zápasníky, které nebudu jmenovat, jste postavili, kteří mají daleko větší kriminální minulost než Tadeáš. Nechci však těm bojovníkům kazit kariéry. Dobře však víte, že kdyby o tom novináři psali, tak máte daleko větší kauzy a daleko větší hříšníky, než je Růžička.

    

To byl i důvod k tomu, že jsme se rozhodli, že Tadeášovi šanci dáme. Růžička sice udělal a nebo neudělal něco hrozného, nevím, o tom rozhodně soud. Minimálně to video, které jsme viděli, je zavrženíhodné. Já se s tím vůbec neztotožňuji. Když však vidím, že lidé, kteří mají na kontě daleko horší věci, jsou akceptovaní a Tadeáš je kamenovaný, tak jsem si řekl, proč bychom mu neměli dávat šanci, když daleko horší lidé šanci mají.

Tadeáš se tím sportem živí a pokud by druhou šanci nedostal, tak by se asi nevydal správnou cestou. My mu tu šanci dáme. Věřím tomu, že se jí chytí. Druhá šance se dává jen jednou a on to ví. Tadeáš mi hodně věcí vysvětlil, takže věřím, že se poučil z chyb. Pokud soud rozhodne, že udělal něco trestného, tak si to bude muset odpykat. Pokud soud rozhodne, že nic trestného neudělal, tak bude žít s tím, že da ven video, na které asi nikdy nezapomene a které je hrozné. Bude s tím muset žít. 

    

To, že je výborný sportovec, asi nikdo nepopře. To, že ho moralizuješ ty, Palo, s tvojí minulostí, to je opravdu směšné. Opravdu směšné. Jsem rád, že už jsi sluníčkář a že ses změnil. Je to super, gratuluji ti, ale zkus neodsuzovat druhé. Ty jsi dostal druhou šanci, tak věřím, nám jí taky dovolíš dát,“ rozpovídal se Boris Marhanský na svém IG profilu, kde se vyjádřil k Nerudovi, ale také Růžičkovi.


0 komentářů na “Promotéři Marhanský a Novotný se potkali tváří v tvář a bylo dusno! Co se stalo?”

 1. Pingback: Patrik Žralok se otevřeně rozpovídal o tom, proč se několikrát dostal do vězení | Shorties

 2. Pingback: Bývalý šampion Jamahal Hill stručně a jasně reaguje na bitvu Procházka vs Pereira

 3. Pingback: "Je čas nabrousit ostří!" hlásá před bitvou titán Jiří Procházka | MMA Shorties

 4. Pingback: Odveta vnadných krásek? VanZant může dostat odvetu, ale má to jednu podmínku | MMA Shorties

 5. Pingback: To se naučil od Jona Jonese? Israel Adesanya má problém a míří před soud

 6. Pingback: Zklamaný Israel Adesanya se omlouvá a vysvětluje jízdu pod vlivem | Shorties

 7. Pingback: Hodně nezvyklá zbraň! Mikulášek prozrazuje, jaký bizarní souboj by chtěl v Clash

 8. Pingback: Až tak? Pobodání, znásilnění a boj o život! Žralok přiznal, co viděl a zažil ve vězení

 9. Pingback: Šampion Karlos Vémola prozrazuje, jak a díky čemu porazí vyzyvatele Langera

 10. Pingback: Tak to je škoda! Rozjetý slovenský obr Martin Buday má bohužel smůlu | Shorties

 11. Pingback: David Kozma dostal dobrou, ale zároveň i bohužel špatnou zprávu | Shorties

 12. Pingback: Tak to leccos vysvětluje! S jakým zraněním šel Diaz do zápasu s Paulem? | MMA Shorties

 13. Pingback: Cesty se bohužel rozešly! Vašek Mikulášek přeci jen dostal trest | MMA Shorties

 14. Pingback: OKTAGON vedení reaguje na nově vznikající organizace a obecně stav CZ/SK scény | Shorties

 15. Pingback: Nespokojený Vlk Chimaev si znovu stěžuje na vedení organizace UFC | Shorties

 16. Pingback: Legendární Monster Kníže bude v další bitvě bojovat o titul se šampionem? | Shorties

 17. Pingback: Paige VanZant odhodila vršek a dala nahlédnout do zákulisí | MMA Shorties

 18. Pingback: KrutoHanka Gelnarová se pochlubila, jak se připravuje na Clash bitvu s Dostálovou

 19. Pingback: "Nemocniční party" po turnaji UFC v Las Vegas! Fizieva čeká pauza

 20. Pingback: Mikulášek reaguje na to, že se od něj RPG gym distancoval, a sype si popel na hlavu | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *