Promotér Novotný reaguje na Tichotovu pátou OKTAGON prohru v řadě
04/08/2026 16:54 Od Pavel Bartos
Kategorie
Součástí tunaje OKTAGON 92 na Štvanici byl i návrat Jakuba Tichoty, který si dal po 4 prohrách v řadě menší pauzu a poté se vydal do PML, kde se přeci jen vrátil na zelenou vlnu. V OKTAGONu však znovu narazil a má tak na kontě 5 proher za sebou, což už je alarmující.
"Daud byl extrémně těžký soupeř. Myslím si, že tam Kuba odvedl dobrý zápas, ale Daud prostě byl momentálně nad jeho síly. Myslím si, že tam není třeba lámat hlavu. Kuba je zpátky, ale potřebuje se vybudovat. Kuba byl zázrak, který to měl 5-0 a vletěl najednou do dvou titulových válek (Sanikidze/Keita). Možná trochu předběhl dobu. S bilancí 5-0 jsme nikoho nepostavili před tak těžké soupeře. Za mě je Kuba zpátky. Tímhle zápasem se to pro mě potvrdilo. Nemohu mluvit za něj, chápu, že je to prohra. Je to pro mě taková výhra v prohře osobně. Musí to však zhodnotit on," reagoval promotér Novotný po turnaji na dotaz MMA Shorties.
Novotný tedy nad Tichotou ani zdaleka neláme hůl a naopak vyhlíží lepší zítřky, které snasd přijdou.
"Zatím ani nevím, co pořádně napsat, protože si to musím sám celé zpracovat a utřídit. V sobotu to ale nebyl den, co jsem si představoval, a zápas jsem prohrál. Co ale opravdu chci, tak je extrémně poděkovat za podporu, která se mi dostala ať už před zápasem, při zápase nebo po. Děkuju všem, kdo se mnou kráčí po téhle cestě a je součástí," reagoval zatím Tichota jen hodně neurčitě, tak snad se například v MMA Letem Světem rozpovídá více.
12.9. OKTAGON 93:
Roušal vs Magard
Kalašnik vs Rayomba
Lengál vs Adorf
Hála vs Úškrt
Dohnal vs Barborík
Cigánik vs Tuysuz
Kinehan vs Cook
Garba vs Lau
Bruknar vs Haywood
? vs ?