Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Procházka předpovídá Holloway vs Poirier 3 a výjimečně vybírá vítěze

19/07/2025 13:24 Od Pavel Bartos
Procházka předpovídá Holloway vs Poirier 3 a výjimečně vybírá vítěze

Kategorie

BMF opasek původně vznikl jako jednorázová specialita v souvislosti se soubojem Masvidal vs Diaz, ale nakonec se uchytil a postupně putuje mezi borci. Poprvé jej předával The Rock a následně například legendární Coleman. Nyní se o něj utkají Holloway a Poirier. Jak souboj vidí bývalý šampion Jiří Procházka?

"Máme tady UFC 318 Holloway vs Poirier 3. Krásný souboj. Krásná válka věřím, že to bude. Za mě spíš asi více Max. Má skvělý pohyb hlavou, skvělý pohyb, a lepší boxerské oko, si myslím. Dustin je však takový tvrdý, tvrdší a určitě půjde neústupně vpřed. Na té zemi také umí o trochu více, že to tam dává. Oba to jsou válečníci. Věřím, že bude krásný zápas. Za mě spíše Max, ale nechť zvítězí lepší, jako vždycky," nabídl Jiří Procházka svou předpověď.

Dle kurzů je mírný favorit právě Max, ale je jasné, že půjde o válku, ve které se může stát cokoliv. Oba borci totiž umí rozdat, ale umí i přijmout, což už ukázali ve dvou předešlých vzájemných zápasech, takže se jistě můžeme těšit na doslova válku, která bude bavit. 

Hlavní karta (04:00)

Pooirier vs Holloway 3

Costa vs Kopylov

Holland vs Rodriguez

Ige vs Pitbull

Johnson vs Zellhuber

Prelims (00:00)

Phillips vs Oliveira

Vettori vs Allen

Prado vs Veretennikov

Gautier vs Valentin

Fugitt vs Dulatov

Crute vs Prachnio

Spann vs Brzeski

Ferreira vs McVey

Judice vs Caliari

Kde?

Turnaje UFC jsou k vidění na programu Nova Sport 6, který vysílá hlavní kartu (i Prelims karty, pokud nastupuje nějaký CZ/SK zástupce) a který naleznete například v balíčku Telly, který můžete mít už od 300 Kč.

Související články