Poslední výhra v roce 2021, ale i tak má Rakić od UFC vedení dobrou zprávu
21/07/2025 11:55 Od Pavel Bartos
Kategorie
V době, kdy se vracel po zranění a dlouhé pauze Rakic avizoval, že je v nejleší možné formě a že si jde pro titulovou šanci. Jiří Procházka mu však vystavil stopku a nezadařilo se ani v souboji s Ankalaevem. Aktuálně tak má Aleksandar na kontě 3 prohry v řadě s tím, že naposledy vyhrál na začátku roku 2021, což je sakra dávno. I přesto však od vedení dostal skvělou zprávu.
"S hrdostí oznamuji, že jsem podepsal čtvrtou smlouvu s UFC! Jsem vděčný za tuto další příležitost s největší organizací bojových sportů na světě. Každá smlouva je novou kapitolou a já jsem soustředěnější, hladovější a motivovanější než kdy jindy. (Opravdu)
Tato cesta nikdy nebyla snadná, ale právě proto stojí za to. Budoucnost je jasná a já jsem připraven znovu dokázat, proč patřím mezi nejlepší. Děkuji všem, kteří mě podporují. Je čas začít pracovat, čas bojovat a čas zazářit. Další zastávka: Válka. Jdeme na to!" potvrdil totiž Rakić, že i když má na kontě 3 prohry a poslední výhru v roce 2021, tak s ním UFC prodloužilo smlouvu.
UFC Abu Dhabí: Startovka
Whittaker vs de Ridder
Yan vs McGhee
Mitchell vs Nurmagomedov
Magomedov vs Barriault
Krylov vs Guskov
Ribas vs Ricci
Salikhov vs Miranda
Aslan vs Elekana
Buday vs Buchecha
Yahya vs Nguyen
Grant vs Blackshear
Almabayev vs Ochoa