Přeskočit na obsah

MMA Shorties

Domů » OKTAGON promotér Novotný vysvětluje, proč se občas dělají chyby a vznikají nedorozumění

OKTAGON promotér Novotný vysvětluje, proč se občas dělají chyby a vznikají nedorozumění

Organizace OKTAGON MMA je krásným příkladem toho, jak se z nápadu může stát fungující projekt, který neustále posouvá své vlastní hranice a míří čím dál výš. Ne všechno je však samozřejmě vždy zalité sluncem a rámci vyššího dobra se občas udělají chyby, což si promotér Novotný uvědomuje, ale vysvětluje, proč tomu tak je.


A je to v háji! Se soubojem McGregor vs Chandler se můžeme rozloučit?

„Ještě jsme si potichu po turnaji naposledy pustili světla a hudbu, abychom to s celým týmem spolu oslavili.

V mých očích jsme pořád start-up, který musí valit, dělat chyby, ale ve správném poměru k dobrým rozhodnutím, a mít sešlápnutý plyn. Ještě chvíli to takhle bude. Občas někoho spálíme, občas si nerozumíme, ale v tom sprintu nejde dělat vše hezky a romanticky, jak by mohla být představa.

Děkuje však všem, kteří přispěli jakoukoliv částí na té cestě, která vypadá zvenku jednoduše a krásně. Ale my, co jsme ve střevech, víme, že je zalitá potem a třeba i osobním zklamáním, nenaplněným snem, spoluprací, či nedorozuměním, které vede k tomu, ze se pracovně rozejdeme.
  

Je to těžké řídit firmu ve 4 zemích s více než 100 lidmi na různé úvazky a ve 4 jazycích a kulturách a mít do toho bezmála 200 bojovníku/egomaniaků z celého světa.

Dokázat postavit všechny na jednu stranu provazu a táhnout společně je oříšek, který se snažíme rozlousknout každé další ráno. Někdy lépe, jindy hůře. Vždy s těmi nejlepšími úmysly pro co nejvíc lidí. Je to těžký byznys, ve kterém není na světe moc vítězů. A možná proto je to tak zábavné a vzrušující. Díky za každý den tohohle dobrodružství a díky za každý den, co jdeme s vámi stejnou cesto,“ rozpovídal se promotér Novotný na svém IG profilu.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *