Nekončí to? V kauze kolem Karlose Vémoly padla další obvinění
09/01/2026 16:24 Od Pavel Bartos
Kategorie
V kauze kolem Karlose Vémoly, který byl na konci roku zadržen, obviněn a umístěn do vazby, bylo poslední dny poměrně ticho. Jen se objevila informace, že jiná kauza ohledně šelem dopadla tak, že se Temrinátor trestného činu nedopustil, ale prý šlo jen o přestupek. Jak to bude s aktuální kauzou? To se zatím neví, ale padla další obvinění.
"V kauze zápasníka Karla Vémoly obvinila policie další dva lidi. České televizi to potvrdila mluvčí Národní protidrogové centrály Lucie Šmoldasová. V současnosti tak policisté vyšetřují už pět lidí, čtyři z toho jsou ve vazbě. Karla Vémolu obvinila policie z organizované drogové trestné činnosti v mezinárodním rozsahu. Během Vánoc ho soud poslal do vazby. V případě odsouzení mu hrozí až osmnáct let vězení," uvádí Česká televize.
"V souvislosti s tímto případem je v současné době trestně stíháno pět lidí," řekla ČT Šmoldasová. Vémolův právník vazbu rozporoval a zmiňoval, že udělá vše pro to, aby se Karlos dostal na svobodu, ale to se zatím nepodařilo. Těžké chvíle tedy pokračují a Vémolovi rozhodně nepřidá ani to, že byl během věznění operován.
17.1. OKTAGON 82 - Dusseldorf:
Engizek vs Jotko
Humburger vs Zawada
Ilbay vs Ryšavý
Bartl vs Oniszczuk
Al vs Šebek
Palokaj vs Hendin
Doussis vs Orlov
Cigánik vs Adorf
Zenuni vs Tuysuz
Sadiković vs Molapo