Naštvaný Gabriel Török reaguje na nevydařený souboj s Vaškem Mikuláškem
10/03/2024 01:56 Od WPOLD
Naštvaný Gabriel Török reaguje na nevydařený souboj s Mikuláškem. MMA Shorties - Každodenní informační servis ze světa MMA.
Kategorie
Včera večer se v Bratislavě konal turnaj RFA 15, kterému vévodil titulový duel Horínek vs Mezhidov. Do akce se však také po delší době vrátil také Václav Mikulášek, na kterého čekal jeho první zápas v organizaci RFA. Jeho soupeřem byl slovenský zápasník Gabriel Török, který na minulém turnaji zdolal zkušeného Michala Dobiáše. Bohužel, jak už je to u Mikuláška zvykem, to skončilo smutnou kontroverzí a diskvalifikací.
https://www.mmashorties.cz/jak-si-vedl-gabor-boraros-ve-svem-debutu-v-organizaci-aca/
Václav Mikulášek se nám naposledy představil v bizarní organizaci Clash of the Stars, kde zdolal Žraloka, ale tento souboj se mu do zápasnických statistik nepočítá, protože šlo jen o exhibici. V klasickém MMA slavil Mikulášek úspěch minulý rok v dubnu, když na turnaji organizace OKTAGON MMA porazil Matyase Viszlaye. Následně přišly dvě porážky s Ole Magnorem a Robertem Kokym, po kterých Mikulášek ohlásil přestup do RFA, kde včera večer debutoval, ale bohužel se to znovu neobešlo bez kontroverze.
Souboj s Gabrielem Törökem vlastně ani pořádně nezačal a už byl konec. Vašek Mikulášek totiž začal souboj "velmi zostra" a po opakovaných kolenech pod pás byl nakonec po necelé minutě a půl diskvalifikován. Török po zápase řekl, že by mu nevadila odveta a je tak možné, že si oba zápasníci souboj zopakují.
"Moc nevím, co bych k tomu měl říct. Jediné, co cítím, je znechucení a bolest v rozkroku. Viděl jsem nějaké komentáře, kde lidé mluví o tom, že simuluji. Tihle lidé klidně mohou přijít a já je kopnu do rozkroku a poté se jich zeptám, zda to můžu dvakrát zopakovat. Já jsem ještě 20 minut po souboji v šatně nedokázal jít do sprchy.
Bolí mě každý krok. Ta kolena byla úmyslná. Je vidět na videu, jak, když jsem chytil první, jsem se chytil. Hned jsem dostal druhé. Po návratu do pozice, což bylo ze strany rozhodčího správně... jsem dostal další koleno. Už se mi zvedal žaludek, bylo mi zle a bylo mi špatně. Každý chlap, který někdy dostal takový kop, ví, jaké to je.
Co se týče odvety, tak jsem říkal, že jí chci. Vím, že jsem lepší zápasník i člověk. Už si nebudu brát servítky, protože si to nezaslouží poté, co mi chodilo od něj i jeho retardovaných fanoušků a kamarádů. Jeli do mě i mé rodiny. Vše má mít hranice a já chci odvetu, abych ukázal, že jsem lepší sportovec," reagoval slovenský bojovník na souboj a řekl si o odvetu.
Co nás čeká?
23.3. Stuttgart - OKTAGON 55
Jungwirth vs Pukač 2
Poppek vs Kimball
Kertész vs Stolze
Ryšavý vs Topallaj
Bahník vs ?
Polívka vs Taburceanu
Cordero vs Schober
Wolf vs Herzberg
Montagnac vs Heil
Szabová vs Gumienna
Austin vs Wójcik
20.4. Birmingham – OKTAGON 56
Stanton vs Wojciechowski
Morris vs Álvarez
Škvor vs Fleury
Wanliss vs Siraj
Handanagić vs Dixon
Kalašnik vs Etebar
Rock vs ?
Staines vs ?
Aby vs ?
Frimpong vs Mullen
4.5. Frankfurt – OKTAGON 57
Moeil vs Austin - o titul těžké váhy
Eckerlin vs Brož
Keita vs Sardari
Brajshori vs Odunjo
8.6. Praha - OKTAGON 58 - Eden Fotbalový stadion
Vémola vs Végh 2 - o titul polo-těžké váhy
Kozma vs Surdu
Duque vs Machaev
20.7. Bratislava – OKTAGON 59
Paradeiser vs Torres
Barborík vs ?