Naštvaný Benda varuje, jak může "morálního mrzáka" Mikuláška dostat do vězení
19/04/2026 20:30 Od Pavel Bartos
Kategorie
Bizarní stáj Clash má na programu další turnaj, na který dojde 6.6.2026, tedy 666, takže je jasné, že v Ostravě bude pekelné téma, s čímž se pojí i hodně divoká startovka, které vévodí duel Benda vs Mikulášek, který bude asi hodně vyhrocený.
"Řekl, že se v rámci zápasu nejvíce těší na to, až se moje přítelkyně bude koukat, jak mě bude trápit a bít. Tím asi nejvíc ukazuje, jaký je duševní mrzák," opřel se Benda do Mikuláška s tím, že pokud v tom bude pokračovat, také bude prát špinavé prádlo. "Také začnu tahat spoustu dalších věc. Co je jeho největší minus v chování, to říct nemůžu. To poznáte, až půjde sedět. Vytáhl jsem Olomouc, Drápala, hospodu a další věci, načež se Vašek samozřejmě rychle zalarmoval. Nějaký jeho manažer hned psal vedení Clashe, že jsem to říkat neměl. Dal jsem slovo, že některé věci kolem Vaška říkat nebudu, ale řekl jsem, že se nebude srát do mé přítelkyně… Takže když začne urážet mou přítelkyni, jsem úplně v pohodě s tím, že budu dávat ven všechny věci, co vím kolem Vaška. Což ale nechci, protože by asi šel sedět.
Vím skoro všechno kolem tvých prů*erů za poslední dva roky," uzavřel Benda, který je evidentně připravený palbu vracet, pokud Mikulášek bude dále narážet na jeho přítelkyni.
6.6. - Clash 16 - Ostrava
Král Pablo vs Kotlár
Kevin Dužda vs Lamacz
Podhorný & Vrba vs Kluk s kamením + dalších 7 borců = 2 vs 8
Erik Máša vs Kukisman
Haluška vs Karvai
Nespokojený občan vs Tadeáš Kuběnka
? vs Petr Rajf
Karolína Kavalová vs PS Princess
Řezníček vs Dirda
Cverna vs Pollák
Sedláčková vs Gelnarová 2
Růžička vs Roubíček
Škop vs Sivák
Benda vs Mikulášek