Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Nádhera! Jiří Procházka má pro české fanoušky skvělou zprávu

18/01/2025 10:30 Od Pavel Bartos
Nádhera! Jiří Procházka má pro české fanoušky skvělou zprávu

Kategorie

V podstatě před každým zápasem od bojovníků slyšíme, že mají za sebou jednu z nejlepších příprav, ale často se pak ukáže, že to nebyla úplně pravda a že borce trápila zranění a podobně. Zdá se však, že Jiřího slovům nyní můžeme opravdu naplno věřit.

"Tuhle přípravu jsem si řekl, že vezmu opravdu pořádně. Vzal jsem to více, než kdybych šel na 5 kol. Spíš jak kdybych šel na 10 kol. Proto jsem zahájil přípravu v Mexiku, abych měl z čeho čerpat s fyzičkou do těch kol do Česka. Musím říct, že příprava byla za mě jedna z nejlepších. Urovnali jsme si to i v týmu s trenéry. Získal jsem hodně zkušeností v zahraničí. 

Mám za sebou kempy v Japonsku a Mexiku, na které navázalo finále v ČR. Všechno si to sedlo. Ano, někdy se musíš přizpůsobit, není to úplně nejlepší, něco se posere, ale všechno sedlo," rozpovídal se Jiří v rozhovoru s Marpem, že má za sebou opravdu skvělou přípravu, jejíž plody ukáže v neděli nad ránem.

UFC 311: Startovka

Makhachev vs Tsarukyan 2

Dvalishvili vs Nurmagomedov

Procházka vs Hill

Dariush vs Moicano

Holland vs de Ridder

Guskov vs Elekana

Talbott vs Barcelos

Almeida vs Spivac

Reese vs Bekoev

Dawson vs Ferreira

Rosa vs Pérez

Nakamura vs Gafurov

Turcios vs Sopaj

Ulanbekov vs Carpenter

Související články