Mega bitva! OKTAGON nabídne titulový souboj nejlepšího bojovníka Evropy
05/02/2026 10:22 Od Pavel Bartos
Kategorie
Leden byl ve znamení německých OKTAGON akcí, ale v únoru se žlutočerná stáj přeci jen vrací do svého domova. Už 14.2., tedy na Valentýna, nás čeká turnaj OKTAGON 84, který v Ostravě nabídne hodně CZ/SK orientovanou kartu, na které se objeví i nejlepší bojovník Evropy.
Hlavním zápasem turnaje je totiž skvělá bitva Paradeiser vs Brito, která slibuje hodně atraktivní podívanou. Na jedné straně je totiž bývalý šampion Brito, který tvrdě ukončil celou řadu soupeřů včetně Kozmy, kterému možná navždy změnil kariéru.
Na druhé straně je pak finalista milionové pyramidy a dle Tapology nejlepší bojovník Evropy napříč váhovými kategoriemi. Až za Ronym jsou dle známého serveru Ayoub, Parnasse, Bartosinski, Surdu a další známá jména. O kvalitu tedy rozhodně nebude nouze. Dle kurzů je velkým favoritem právě Rony s kurzem 1,50 s tím, že na Brita je kurz 2,43, který se s ohledem na kvality zdá trochu "ustřelený". V reálu je totiž souboj mnohem vyrovnanější.
14.2. OKTAGON 84:
Paradeiser vs Brito
Kozma vs Wittner
Batfalský vs Black-Dell
Mudroch vs Duric
Kuzník vs Nafuka
Široký vs Fodor
Bartoněk vs Brajshori
Zavičák vs Maguire
Havran vs Staszczak
Klimša vs Przysiwek