Každodenní informační zpravodajství ze světa MMA obohacené o rozhovory, reportáže a zajímavosti

Manažer vysvětluje, proč nakonec nedopadla "domluvená" bitva Keita vs Sivák

29/05/2025 18:27 Od Pavel Bartos
Manažer vysvětluje, proč nakonec nedopadla

Kategorie

V souvislosti s blížícím se turnajem OKTAGON 72 se znovu spekulovalo o mega bitvě Keita vs Sivák, které jsme evidentně byli hodně blízko. Sivákův manažer totiž prozradil, že bylo vše prakticky domluveno, ale... Kde se nakonec jednání zaseklo?

"Při domlouvání takto velkých zápasů jde vždy o to, abychom my, soupeřův tým a pořadatelé našli průsečík, v němž se střetává finanční odměna a termín. Přesně takový průsečík se měl podařit v Edenu. Já měl za to, že je už zápas Vaška s Keitou domluvený. Měli jsme domluveno snad vše včetně pravidel a velikosti rukavic. Zahájili jsme přípravu na Eden, když z ničeho nic přišla zpráva, že z toho strana pořadatelů odstupuje a zápas se ruší. Jednání RFA a OKTAGON narazilo. Podle mě byl ten důvod malicherný," vysvětlil Smrčka pro iSport.cz, kde se nakonec bitva bohužel zasekla.

"Já udělal maximum možného. Šel jsem až za hranu možného…V tomhle byznysu se ale pohybují lidé, kteří mu absolutně nerozumí. Když tomu nerozumíte, řešíte debility a nejste schopní si spočítat jedna plus jedna, tak podle toho váš byznys taky vypadá," řekl před měsícem Ondřej Novotný.

14.6. - Praha - OKTAGON 72

Vémola vs Végh 3 - o Infinity opasek

Muradov vs Kincl - o prozatímní opasek krále střední váhy

Peňáz vs Wawrzyniak

Engizek vs Stanton

Veličković vs Paradeiser

Vosgrone vs Alsina

Ryšavý vs Batfalský

Dalaslan vs Gumienna

Lengál vs Buchinger

Roušal vs Hamerski

Sledujte turnaje UFC, OKTAGON a KSW zdarma

Související články