Mach Muradov má za sebou semifinále pyramidy FAME s bývalým šampionem!
24/01/2026 22:50 Od Radim Krajl
Kategorie
Mach Muradov přijal nabídku z polské bizarní stáje FAME, kde bude už dnes ve velké pyramidě bojovat o Mercedes. Muradova si v prvním kole poradil s těžkotonážníkem Thanosem. V semifinále na něj čekal zkušenější soupeř.
Mach Muradov je součástí pyramidy FAME, jejíž vítěz získá luxusní vůz v hodnotě 800 000 zlotých, což je v přepočtu přes 4 500 000 Kč. V prvním kole zdolal polského těžkotonážníka Marcinem "Thanosem" Sianosem. V semifinále se Muradov utkal s bývalým polským šampionem v K-1 Tomaszem Sararou.
Muradov opět začal přesnými a tvrdými kopami na nohy a po minutě dostal Sararu na pletivo, kde ho zasypal několika údery. Tentokrát však i Sarara občas zahrozil kopy, ale Macha nijak vážně neohrozil.
Muradov se prezentoval velmi dobrým pohybem, což jeho soupeřům dělalo největší problémy. Muradov výborně boxoval a Sarara po celý zápas nemohl najít odpověď. Mach tedy i podruhé vítězí na body a postupuje do finále, ve kterém se utká s vítězem souboje Ugonoh vs Simao.
Zápasí se podle pravidel K-1 v malých rukavicích. Ovšem je vynecháno pravidlo tří knockdownů v jednom kole, které ukončují daný zápas - o všem bude rozhodovat ringový rozhodčí, jehož prioritou bude samozřejmě zdraví zápasníka. Čtvrtfinále a semifinále budou mít dvě kola po třech minutách s možností prodloužení o dvě minuty. Finále turnaje je naplánovánu na plnou délku tří kol, z nichž každé bude trvat tři minuty.