Konec kariéry? Radek Roušal přísně reaguje na spor Pukač vs Kincl
10/07/2025 13:52 Od Pavel Bartos
Kategorie
Výměny mezi Patrikem Kinclem a Robem Pukačem neunikli ani Radku Roušalovi, který má na věc jasný názor. Podle něj souboj dává smysl a je v pořádku, že Pukač trápícího se Kincla vyzval.
"Myslím si o tom, že by to měl Kincl vzít. Kincl je vypočítavý. Bude se v tom šťourat. Bude v tom hledat A, B, potom Z a K. Přeju si, aby ten zápas byl, protože by to bylo určitě atraktivní. Myslím si, že by to byla Kinclova třetí prohra v řadě a konec kariéry.
Robo má dvě výhry v řadě. Výhry byly nad těžkými soupeři, takže si mohl říct o kohokoliv. Kdyby porazil nějaké ňoumy, tak ne, ale tím, že porazil lepší soupeře, tak určitě není špatně, že si o to řekl. Lidi by si měli brát výzvy. Udělal dva dobré zápasy a dvě KO, tak si o něho řekl. Ano, je to dobře. Ten zápas by byl určitě zajímavý, ale bohužel by to bylo zase na jednu stranu," reagoval Roušal pro OKTAGON na možný souboj Kincl vs Pukač.
9.8. - Praha Štvanice - OKTAGON 74
C. Bolander vs. Lucia Szabová
Igor Severino vs. J. Cartwright
Matěj Peňáz vs. P. Wawrzyniak
K. Jotko vs M. Mazúch
D. Humburger vs. Mark Hulme
Kerim Engizek vs. Mick Stanton
H. Khajevand vs ?
Radek Roušal vs. A. Hamerski
Jakub Tichota vs. R. Federico
David Zawada vs. K. Oniszczuk